Ką nuotakos planuoja persirengti po ceremonijos


VINTAŽO ĮKVĖPTA VESTUVIŲ PUOŠYBA

 
Vis daugiau nuotakų negali atsispirti vintažo kerams. Pasirinkusios šią tematiką vestuvėms atrodysite gražiai, stilingai, be to, galėsite sutaupyti.

Kuo pasižymi vintažinis stilius?

Vintažinis stilius pasižymi subtiliais tonais ir šviesiomis pastelinėmis spalvomis. Tikrai neprašausite pasirinkusios lelijų, baltą, nublukusią rausvą, melsvą. Reikėtų vengti ryškių spalvų.
Rinkdamosios gėles atkreipkite dėmesį į smulkių faktūrų lauko gėles, romantiškas rožes, bijūnus, jurginus, gvazdikus. Vintažo tematikai puikiai tiks „sendintos“ gėlių veislės.

Derinkite detales

Kuriant vientisą vintažinį stilių reikėtų kruopščiai rinktis puošybai naudojamas vazas ir indus. Nostalgijos ir prisiminimų ar harmoningu retro bei klasikos deriniu dvelkiantys indai, užkišti jūsų sandėliukuose ar palėpėse, gali būti puikiai panaudoti kuriant subtilias ir skoningas kompozicijas.Tai juk pigu ir praktiška, be to, labai žavinga. Tikrai nebūtina, kad visi indai būtų vienodi. Sugrupuokite juos pagal formą, stilių, spalvas ar piešinius.

Puoškite aplinką

Puoškite aplinką vintažiniais atributais: paukščių narveliais, senais laikrodžiais, knygomis, įvairiomis dėžutėmis ar senais papuošalais. Papuoškite juos gėlėmis arba panaudokite kaip žvakides. Tai suteiks aplinkai jaukumo ir romantikos.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2011-06-29 11:09
museCC
man tai labai grazu. subtilu, viskas suderinta ir saikinga. nu super!
2011-06-28 18:15
Paris
Paryziu primena :) Grazuuuuuu
2011-06-28 18:14
Kamile
As tai nenoreciau tokiu vestuviniu dekoru, negrazu, sena, prislopintos spalvos. Feee
2011-06-28 18:10
Giedre
Nerealiai grazu :) atrodo viskas is mociutes skrynios silta miela ir grzu