Tu privalai turėti šias nuotraukas su draugėmis


FOTOGRAFAS E. SCINSKAS - KIEKVIENA NUOTAKA GALI BŪTI MODELIS

 
FOTO: Eigirdas Scinskas
Turbūt daugeliui kyla klausimas – kodėl baltos mados fotografas? Fotografas Eigirdas Scinskas, Lietuvoje labiau žinomas kaip vestuvių fotografas, turintis vestuvių fotografavimo svetur patirties, Milane buvo pavadintas baltos mados fotografu. Lietuvoje dažnai aptariamas savitas jo stilius ir braižas – kiekvieną nuotaką paversti modeliu ir padaryti nuotraukas, prilygstančias aukščiausiajai madai.
„Rengiantis tokiai didelei šventei kaip vestuvės būtinybių sąraše fotografui dažniausiai tenka viena paskutiniųjų vietų. Aš į savo darbą žiūriu labai atsakingai, tokio paties požiūrio noriu ir iš klientų. Kiekvienas fotografuojamas vestuves noriu įamžinti taip, kad nuotraukos darytų stiprų emocinį poveikį ir suteiktų galimybę vėl išgyventi tuos potyrius, kuriuos jaunieji patyrė tą išskirtinę dieną. Tam reikia pasiruošti iš anksto, deja, jaunavedžiai dažniausiai apie tai nepagalvoja“, – mintimis dalijosi fotografas.

Pasiruošimas

Jei fotografas nori kokybiškai įamžinti, kaip nuotaka ruošiasi didžiajai šventei, jam reikia erdvės, detalių ir šviesos. Jeigu jūsų namai kaip tik tokie – kvieskite vizažistę, plaukų stilistą ir su chalatėliu, be jokio skubėjimo pradėkite vestuvių dieną. Jei ne – apsvarstykite galimybę ruoštis stilingo interjero viešbutyje.

Nuotakos suknelė ir aksesuarai

Trumpa, ilga, pūsta, romantiška, elegantiška – rinkitės tai, kas jums tinka. Stilistas ar dizaineris visada pagelbės šiuo klausimu. Svarbu – geras audinys, atitinkantis suknelės modelį. Papuošalai – visada prabangiau ir elegantiškiau tauriųjų metalų dirbiniai nei bižuteriniai papuošalai. Pasirinkite vieną, tačiau kruopščiai priderintą papuošalą, juk nebūtina puoštis ir auskarais, ir koljė, ir apyranke. Ilgai ieškote ir nerandate baltų batelių? Rinkitės raudonus, mėlynus, o gal klasikinės juodos spalvos. Nebijokite būti kitokia – baltos mados nuotaka.

Makiažas

Nuotaka ir profesionalus makiažas yra neatskiriami dalykai. Fotografas ir geras vizažistas taip pat. Makiažas neturi švytėti iš tolo, blizgėti ir būti spalvotas, makiažu turi būti išryškinti veido bruožai, jis turi išskirti nuotaką iš aplinkos. Nuotaka turi būti ne su natūraliu, bet su vestuvių dienai skirtu makiažu, kuris nuotraukose neprarastų subtilumo ir iškilmingumo. Vestuvių fotosesija kartais trunka ilgiau nei profesionali reklaminė fotosesija, o vizažisto šalia nėra. Būtų puiku, jei jūsų vizažistė galėtų prižiūrėti makiažą visą vestuvių dieną – pasiūlykite. Portretams, emocijoms iš arti būtinas tobulas vizažisto darbas, tik tada fotografas neturi jaudintis dėl jau nubučiuotų lūpų ar nutekėjusio makiažo pagrindo.
Vestuvių iškilmės visuomet buvo, yra ir bus vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Būtent dėl šios šventės ypatingumo, profesionalus fotografas Eigirdas Scinskas su asistente ir vizažiste Monika Bagdonaite kiekvieną nuotaką prilygina modeliui, o vestuvių akimirkas stengiasi įamžinti taip, kad nuotakos būtų tarsi iš mados žurnalų puslapių.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2012-01-12 16:00
Illusion
Pasakiskos man sio fotografo nuotraukos. Per svao vestuves noreciau kad jis fotografuotu :)
2011-07-04 11:38
pj
Labai smagiai prajuokino pirmos dvi ir paskutinioji pastraipos :)
O šiaip, rašinėlio vidury tikrai daug tiesos.