Fashion Gold kviečia jaunuosius į seminarą


SVEČIŲ SODINIMO PLANAS

  
FOTO: Paulius Rakštikas
Kuo labiau įsibėgėja vasara, tuo daugiau triukšmo. Stengiamės realizuoti visas per žiemą sukauptas svajones apie vasarą... Išpuoselėti Meilės debesėliai palengva leidžiasi nudailintomis nuotakų blakstienomis... Tetrūksta visas šventės smulkmenas sudėti į lentynėles ir pamatas svajonei bus padėtas.
O viską sudėlioti iki galo nėra labai paprasta... Nes ne visi svečiai atvyksta, kai kurie nespėja, dar kiti pažada padaryti viską, kad tik nepraleistų šventės. Deja, tai paaiškėja likus tik savaitei ar dviem iki vestuvių... Kaip susodinti svečius, kad visi būtų patenkinti? Ką prie ko derinti?

Kada reikalingas svečių susodinimo planas? Kas, kaip ir su kuo?

Dažnai kyla klausimas, kodėl svečiai negali patys išsirinkti, kur jiems sėdėti šventės metu. Juk nuo pat nuotakos pasirodymo visi nori ar nenori įsipainioja į kerinčios romantikos pinkles... ir pirmomis akimirkomis nelabai kam rūpi, kur atsisėsti.. Bet atslūgus jauduliui pastebime ir kitus svečius. Tikriausiai mus pasitinkančios suasmenintos nuorodos iškart priverčia pasijusti išties laukiamu svečiu. Nekyla nemalonių situacijų dėl kaimynų pasirinkimo.
Jaunieji svečius gali sodinti taip, kad prie vieno staliuko būtų suburti pažįstami žmonės. Arba galima sodinti vadovaujantis gražiu ketinimu, kad visi nepažįstami susipažintų. Bet kuriuo pasirinktu atveju svečius derėtų susodinti taip, kad bent vienoje pusėje sėdintis asmuo būtų pažįstamas. Žinoma, jaunųjų laukia sunkus darbas, bet viskas tik tam, kad šventė būtų sklandesnė. 

Svarbiausia – teisingos nuorodos

Kad sudėtumėte teisingas nuorodas, Jums reikės svečių susodinimo plano, stalų pavadinimų kortelių ir stalo kortelių. Pastarosios ne visuomet yra būtinos, jas naudojame tik tada, kai norime tiksliai apibrėžti svečių vietas prie didelio stalo. Jei mes žmones suskirstome būreliais pagal amžių, giminystės ryšius ar humoro jausmą, užteks ir nuorodos, prie kurio staliuko turi sėdėti svečias. Prie įėjimo pastatytas svečių susodinimo planas yra pirmoji nuoroda svečiui, kur ieškoti savo vietos. Radęs savo vardą ir pavardę, pažvelgęs į erdvės išdėstymo planą, svečias žino, kur ieškoti staliuko, indentifikuoto tam tikru numeriu ar pavadinimu.

Nuorodas irgi dekoruojame!

Kaip ir visos stalo dekoracijos, taip ir susodinimo planas, stalo kortelės ar stalų pavadinimų kortelės turi būti vienos tematikos, puoštos tokiomis pat spalvomis. Kadangi viskas turi būti aišku ir konkretu, nederėtų rinktis didelių spalvų kontrastų ar maišyti kelių motyvų. Žinoma, viskas priklauso nuo pasirinktos dekoracijų tematikos... Gėlės, miestai, spalvos, garsios aktorių poros, šokiai, sportinės komandos ir pan. Pasirinkta tema vėliau gali labai praversti žaidžiant įvairius žaidimus.

Pabaigai

Kiekvienas naujas vestuvių sezonas atneša naujų minčių, idėjų, planų. Ir vis dažniau atitrūkstama nuo tradicijų, taisyklių. Kaip kiekviena svajonė turi savo šeimininką, taip ir kiekvienos vestuvės priklauso nuo jaunųjų...
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai