Ką būtina žinoti besirenkant fotografą?


KAIP SUSIKALBĖTI PRIEŠ VESTUVES?

 

Mūsų vestuvės bus kuklios, nes jis nenori didelės šventės. Tačiau aš nedrįstu pasakyti, kad svajoju apie ypatingą dieną. Planuojame kuklias, o aš jaučiuosi nelaiminga. Kalbamės apie tai ir prieiname prie išvados, kad tai yra protinga. Bet vis dėlto man negera.

Suprantama, kartais būna sunku net artimiausiam žmogui išsakyti, kaip iš tiesų jautiesi. Tačiau tai vienintelė išeitis. Atvirumas ir nuoširdumas yra labai svarbūs darnios santuokos komponentai. Tad, norėdami kurti darnią santuoką, kalbėtis atvirais turite jau dabar. Pati pagalvokite, kas seks po užgniaužto nepasitenkinimo vestuvėmis? Kitas užgniaužtas nepasitenkinimas vienu ar kitu santuokos faktu, po to trečias ir taip toliau. Ir su kiekvienu nepasitenkinimu jausitės vis labiau nelaiminga. Ir kas tada lauks jūsų santuokos? Ar to jūs norite? Kalbėkitės, kalbėkitės, kalbėkitės. Tikrai galima rasti tokį vestuvių variantą, kuris iš tiesų tenkintų jus abu. Svarbiausia, išdrįskite kalbėtis, klausytis ir girdėti ne tik savo partnerį, bet ir save.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-08-08 17:07
Caca
Vestuves - Jusu svente, todel abu turite jaustis laimingi,pasikalbekite.Pries vestuves mes ir pykomes ir diskutavome, ieskojomone kompromisu...Supratome, kad protingiau butu daryti kuklias, bes as taip norejau grazios sventes...Esu istekejusi daugiau nei metus, ir nesigailejau nei vienos dienos, nes musu vestuves buvo fantastiskos :) Bet antra karta tiek pinigu tam neleisciau :) nors dabar gal lengva sakyti, kai viskas praeityje..tiesiog suseskite ir pasikalbekite, svarbiausia, kad kompromisas tenkintu abudu :) sekmes :)
2011-08-07 13:17
tururu
manau maziausiai ka gali pakeisti sioje situacijoje, pabandyti su juo sneketis ir ieskoti kompromiso. bet kalbantis neakcentuoti jog nori dideliu, tiesiog paaiskinti reikia, kad yra seimos nariai, gimines, kuriu nepkviesti tiesiog neimanoma (bet cia turi omeny ne pvz. mociutes sesers vyro sesuo, turiu omeny tikrai artimus zmones). pabandykit susidaryt vestuviu sveciu sarasa, ka jis noretu pasikviesti ir ka tu. ir manau viskas turetu issirutuliuoti i pokalbi kas, kaip ir kodel. mums sveciu saraso sudarymas labai padejo.