PAPUOŠALAI – IR JAUNIKIUI

Kas sakė, kad vyrai nemėgsta puoštis? Dar ir kaip mėgsta! Todėl per vestuves (ir ne tik per jas) vyrai turi pasirūpinti papuošalais. Jie taip pat gali būti puiki dovana nuo jaunosios ar jos tėvų.

Vyrai, nebijokite puoštis!

Dažnai klaidingai manoma, kad per vestuves ypatinga išvaizda turi išsiskirti tik nuotaka. Jaunosios puošiasi ne tik baltomis suknelėmis, naujais bateliais, bet ir žėrinčiais papuošalais. Jaunikis, deja, pasidabina tik nauju kostiumu.
Mes šią išskirtinę dieną siūlome pasipuošti ne tik jaunamartei, bet ir būsimam jos vyrui. Juk nuotraukose matysis ne tik jaunoji! Lietuviai vyrai iš prigimties kuklūs, bet tokia proga kuklumą galima pamiršti.
Jeigu šeimos laikosi tradicijos, kad jaunikio tėvai įteikią dovaną jaunajai ir atvirkščiai, papuošalai gali būti alternatyva. Kokybiški ir išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai niekada nenuvertės ir galės būti perduodami iš kartos į kartą kaip šeimos vertybė.

Svarbiausia, nepersistengti

Jei įtikinome, kad jaunikiams papuošalai irgi būtini, priminsime dažniausiai daromą klaidą – persistengimas. Taigi svarbiausia nepadauginti papuošalų ir rinktis tik skoningus bei kokybiškus juvelyrinius dirbinius.
Pagrindiniai jaunikio aksesuarai turėtų būti sąsagos ir kaklaraiščio smeigtukas. Būtent pastarąjį galima išgraviruoti su jums įsimintina vestuvių data. Balto aukso vienu ar keliais briliantais puoštas kaklaraiščio smeigtukas tikrai išskirs jaunikį iš minios. O marškiniai, kurių rankogaliai susegami sąsagomis, suteiks aprangai elegantiškumo ir rafinuotumo.
Kaip elgtis, jei jau mūvite žiedą? Tai kiekvieno vyro reikalas: vieniems atsisakyti mėgstamo papuošalo ir išmainyti jį į prasmingą tuoktuvių žiedą nėra jokių problemų, kitiems tai padaryti per sunku. Tiesiog rekomenduotume žiedus mūvėti ant skirtingų rankų.

Kokios vyrų papuošalų tendencijos?

Daugiau puoštis ir mylėti save vyrams rekomenduojama ne tik per vestuves. Žinoma, pamirškite storas auksines grandinėles ar masyvius pusę piršto dengiančius geltono aukso žiedus, nes dabar vyrai puošiasi kukliau, bet anaiptol ne pigiau.
Vietoj auksinės grandinėlės siūlome rinktis naują mados topą – ploną standų koljė iš nedidelių deimantų. Taip pat populiarėja papuošalai iš odos ir aukso. Jei nemėgstate aukso, rinkitės plieną.
Esate prasidūręs ausį? Papuoškite ją nedideliu deimančiuku, nes bižuteriniai ar sidabriniai auskarai tinka tik menininkams ar studentams. Vyrai turi daug mažiau papuošalų nei moterys, todėl svarbu pasirūpinti jų išskirtinumu.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai