5 būdai kaip panaudoti technologijas vestuvėse


IDĖJOS KVIETIMAMS: AUKŠTOSIOS MADOS NAMAI

 
FOTO: Victor Morozov
Naujausių kolekcijų pristatymai sulaukia daugybės dėmesio, o kiekviena mados savaitė tampa daugelio laukiamiausiu metų įvykiu. Skaudi tiesa ta, kad daugelis madą stebi savo kompiuteriuose – žinoma, galime pasidžiaugti, kad greito interneto amžiuje daugelis mados namų rengia tiesiogines pristatymų transliacijas, o naujųjų kolekcijų nuotraukos internetinius puslapius pasiekia beveik iškart. Bet… tik nedidelis skaičius mados mylėtojų gauna išskirtinę galimybę nuostabiais drabužiais apsitaisiusius modelius stebėti gyvai.
Toji išskirtinių asmenų grupelė pirmiausia būna nudžiuginama pakvietimu. Įdomu tai, kad pagal pakvietimus imama spėlioti, kokios kolekcijos galima laukti – jų koloritas, smulkios puošybos detalės ar dizainas neretai susišaukia su drabužiais, kurie vėliau demonstruojami ant podiumo. Dalinamės šiomis idėjomis ir tikimės, kad jos padės ieškant idėjų savo vestuvių kvietimams.

Aukštosios mados kvietimai

Žvelgdami į dizainerių išmonę atsispindinčią pirminėje pristatymo detalėje – pakvietime – imame svajoti apie mados pristatymą. Ką reikėtų padaryti, kad galėtume rankose vartyti šį popierinį meno kūrinį?

KVIETIMŲ GALERIJĄ RASITE MŪSŲ FACEBOOK SVETAINĖJE

Pirma mintis, kuri šauna prisižiūrėjus filmų – parduoti sielą velniui. Juokai lieka juokais, bet kelias laukia ilgas, kadangi pakvietimai į garsių mados namų pristatymus nėra parduodami. Viena iš garsiausių mados žurnalisčių, Laurie Schechter, sukūrusi mados skiltį žurnale „Rolling Stone“ bei dirbusi su amerikietiškuoju „Vogue“, „Elle“, „Harper`s Bazaar“ ir daugeliu kitų leidinių, siūlo tris galimybes. Velniškai sudėtingas, beje. Pirmiausia, Laurie siūlo pabandyti susirasti darbą mados industrijoje – sėkmingi stilistai, dizaineriai, mados namų darbuotojai tikrai būna aprūpinti pakvietimais. Taip pat galite imtis žurnalistikos – pažvelgę į pirmąsias pristatymų eiles jose matysite daugybę redaktorių, apžvalgininkų, fotografų ir net žymių tinklaraštininkų. Genialiai paprastai skambantis trečiasis variantas yra pažintys – jums tereikia pakankamai išgarsėti ir bičiuliautis su mados srityje dirbančiais žmonėmis arba, Laurie patarimu, lankytis stilingose vietose tikintis sutikti iš žiniasklaidos pažįstamą madingą veidą, pradėti pokalbį ir melstis, kad būsite pakviestas.
Šaltinis Jurgita.lt
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai