Šventės vietų recenzijos: Vasaknų dvaras


KOKIE PLAUKŲ ATSPALVIAI MADINGIAUSI RUDENS–ŽIEMOS SEZONĄ?

Mielieji, gauname labai daug jūsų laiškų klausiančių apie rudens žiemos sezono naujienas. Tad pradedame straipsnių ciklą, kuriame papasakosime apie naujausius atradimus ir idėjas Jūsų vestuvėms. Tai jau antrasis tekstas apie ateinančio sezono aktualijas. Taigi, šįkart kalbame apie grožį.

Kokie plaukų atspalviai madingiausi rudens–žiemos sezoną? 

Kas madinga? Kokią spalvą ar kirpimą rinktis artėjant šaltesniajam sezonui? Tai įprasti klausimai, kurių sulaukiame iš klientų nuolat, nes bėgantis laikas vis keičia sezonus. Tendencijos šukuosenų srityje pastaruosius porą metų tarsi ir nekinta, nors tradiciškai kaskart pristatomos pavasario–vasaros ir rudens–žiemos kolekcijos (pavasarį ir mes pristatėme gaivių minčių, o vasarą – idėjų proginiam įvaizdžiui kurti). Dažniausiai kinta subtilios detalės, smulkmenos, spalva.
Tikriausiai  spalva labiausiai galima pabrėžti naujo sezono pradžią. Nereikia radikalių pokyčių. Tiesiog nuo vasaros saulės pablukusius plaukus norisi matyti sodresnius ir gyvesnius, suteikti kuo daugiau žvilgesio. Tad spalvos artėjant rudeniui sodrėja, išlieka vario ir raudonos atspalviai. Reikėtų pabrėžti, kad jie nėra rėksmingai ryškūs, bet sodriai prigesinti, išreikšti per bežo ar tabako atspalvių prizmę. Vis dėlto norinčioms neatsilikti nuo mados rekomenduojame šaknis dažyti geru tonu tamsiau. Šiuo patarimu sėkmingai gali naudotis ir blondinės, kurios, beje, turėtų nepamiršti, kad „blond“ spalvų paletė yra labai plati, o gelsvai nubalinti plaukai turbūt niekada nebebus mados viršūnėje, todėl juos būtina tonuoti.

Kokias šukuosenas šį sezoną reikėtų išskirti ilgaplaukėms ir trumpaplaukėms?

Šukuotis vis dar rekomenduojama kuo natūraliau. Ilgaplaukėms ypač tinka itin aukštai sukelta „arklio uodegą“ (angl. pony tail). Siekdamos kuo natūralesnio rezultato, į stalčių galite padėti tiesinimo žnyples, nes natūrali banguota tekstūra pabrėš jūsų individualumą. Norinčios tiesesnio rezultato, plaukus turėtų pratempti naudodamos didelį apvalų šepetį, kuo galingesnį plaukų džiovintuvą (idealu, jeigu plaukų džiovintuvas su jonais ir turmalinu, nes džiovinant neišsausinamas plaukas, o tik išgarinamas vanduo) ir, jei reikia, tinkamai parinktą priemonę. Visa kita – technika, kurios nesunku išmokti. Tiesinti pradedame drėgnus plaukus prieš tai tolygiai paskirsčiusios tiesinantį kremą ar balzamą. Pradžioviname plaukus oro srovę nukreipusios jų augimo kryptim. Jei karštą oro srovę nukreipsite prieš plauką, sušiaušite mažulyčius plauko žvynelius ir tuomet plaukai, užuot tapę glotnesni, pasidarys dar sunkiau suvaldomi. Galiausiai reikia paimti storą, didelio diametro apvalų plaukų šepetį (ilgaplaukėms riekėtų 50–60 mm, trumpesniems plaukams gali pakakti ir 43–45 mm diametro šepečio), nustatyti karščiausią plaukų džiovintuvo oro srovę ir džiovinti plaukus imant juos po sruogą ir tempiant nuo šaknų galiukų link.

Kokia didžiausia klaida, kurią daro moterys rinkdamosios kirpimą ar plaukų spalvą?

Bene didžiausia klaida renkantis kirpimą ar spalvą yra „ir aš taip noriu kaip mano draugė“ arba „taip kaip kuri nors garsenybė“. Čia visgi nereikėtų pamiršti individualumo. Kalbant apie kirpimą, reikėtų paminėti, kad dažniausia klaida – netinkamas kirpimo ilgis ar kirpčių forma. Net ilgaplaukės, palaikydamos plaukų ilgį, turėtų atkreipti dėmesį į savo ūgį, nes per ilgi plaukai ne itin aukšto ūgio merginą gali dar labiau vizualiai sumažinti. Renkantis spalvą dažniausia klaida yra šilto ar šalto spalvos tono parinkimas, tamsumo lygio priderinimas, todėl visa tai geriau palikti specialistams.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai