Elenos ir Jevgenij bohemiškos, gracingos ir rokenroliškos vestuvės


IDĖJA KAIP PASITIKTI JAUNUOSIUS

 
Mielieji, pateikiame ApieVestuves.lt skaitytojos Ramintos atsiųstą vaizdo nuorodą. Ji dalijasi ne tik kaip sutiko į vestuvių puotą grįžusius mylimus draugus Mildą ir Darių, bet ir sutiko papasakoti, kaip viskas vyko. Taigi trumpas interviu apie tai, kaip atsiranda gražios idėjos.

Kaip kilo idėja sukurti tokį jaunųjų pasitikimą?

Vieną dieną tiesiog važiavau autobusu ir klausiausi muzikos. Išgirdau būtent šią dainą ir mintyse iškilo vaizdas. Žinoma, panašių idėjų buvau mačiusi internete. Žavėjausi tokiomis idėjomis ir svajojau vienądien tai įgyvendinti. Ir pagaliau gavau progą ką nors gražaus padovanoti geriausiai draugei jos vestuvių proga.

Kaip sekėsi visus sudominti šia idėja?

Prisipažinsiu, iš pradžių buvo sunku išaiškinti idėją, tad pradėjau rodyti praktiškai ir paskirsčiau darbus, judesius. Draugų svečiai žinojo, ką reikės daryti, bet neįsivaizdavo, kaip visa tai vyks realybėje. Tris kartus repetavome ir štai rezultatas.

Papasakok detaliau, kas ką darėt 

Visą meilės taką, t. y. širdeles, pėdutes, rožių žiedlapius ir širdies vartus, buvau paruošusi prieš vestuves. Šokio metu kiekvienas atliko svarbų vaidmenį: vieni ant kaklo turėjo raides, iš kurių sudėjo žodžius „Sveiki atvykę“. Kiti mėtė dideles širdis, treti mažesnes širdeles ir t. t. Viską pamatysite vaizdo reportaže.

Kaip reagavo jaunieji?

Nerandu žodžių papasakoti, kokia buvo jaunųjų reakcija. Nuotako verkė, jaunikis vos tramdė ašaras. Visas šis pasitikimas buvo smagi atrakcija visiems dalyviams ir jauniesiems. Manau, visiems dar ilgai išliks atmintyje kaip gražus bendras darbas. Sušokus visus užplūdo nerealus jausmas: padarėme kažką gražaus ir labai teigiamo. Net šiurpuliukai lakstė po kūną.

 

Turite gražių pavyzdžių ir Jūs? Pasidalinkite su mumis: siųskite laiškus arba rašykite komentarų skiltyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2013-08-01 23:56
girly
siaip dziugiu,kad viskas sauniai sugalvota,parepetuota (tikiu, kad nelengva toki dalyka surepetuot!! kai tiek zmoniu), bet vienintelis dalykas, kuris kliuna, tai pati daina, tiksliau - jos zodziai... Tikrai buvo galima surasti kazka geriau nei per vestuves "LOVE THE WAY YOU LIE..." :)
2011-10-24 19:17
kristuze5
super :)
2011-10-01 00:23
sonyta
tai ne Ramintos mintis,nes pries gerus metus tai jau maciau,tai didziulis kopijavimas,beje natalija irgi tai nukopijavo.kai esi tai mates daug daug anksciau,labai gerai supranti,jog tai pavogta mintis,taigi..sekmes kuriant ir ieskant savu ideju!
2011-09-30 20:42
Jaunoji
Baikit juokus su tuo "nieko nauja"! :) kai turesite tokius draugus, kurie del jusu ruos ir igyvendins staigmenas, tada ivertinsite, kaip visa tai nuostabu! jeigu gilintis i visu vestuviu idejas, dekoracijas - viskas is kazkur pasiskolinta :) vienos idejos matytos uzsienio vestuvese, kitos Lietuvos - taciau kiekviena pora susikuria savo nepakartojama svajoniu svente :) o kad lietuvoje butu tokiu sutikimu begales - nemaciau :) Dziaugiuosi, kad turiu tokius draugus, kurie padare viska, kad svente butu nepakartojama!!! :)
2011-09-29 21:13
mi
O mus draugai pasitiko visai atkartota ideja is garsiojo JK wedding entrance (linkas - Simonos komentare). Ir muzika buvo ta pati. Bet zinot ka? Jautemes nuostabiai, fantastiskai, nepakartojamai. As vos neapsiverkiau, nes tuo momentu jauciausi zvaigzde ir negalejau patiketi, kad tai vyksta del musu ir vardan musu.
2011-09-29 15:33
simona
nieko naujo, o viskas atsiduoda ta pacia ideja http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
gal
galima ka nors naujo sugalvoti:)
2011-09-29 15:21
Radvilute
Va cia tai super! tai ne duona su druska...