Jurgitos ir Šarūno vestuvių planavimo istorija


KAIP TINKAMAI SUPAKUOTI VESTUVIŲ PRISIMINIMUS?

Atėjus metui, kuomet lauko durys varstomos vis spartesniu tempu, o medžių lapai varomi į spalvotas krūveles... Vis dažniau norisi įsitaisyti greta šiltų prisiminimų.. O gal kaip tik metas viską sudėti į jaukius stalčiukus, kad antrą Kalėdų dieną būtų galima ištraukti? Taip, šį tobulai nuostabų rudenį pakalbėkim apie tai, kaip tinkamai supakuoti Meilės dienos akimirkas, įspūdžius, šlumą...

Suklijuotas nuotraukos – dar ne pabaiga 

Tikriausiai nei vienas nedvejojame dėl vestuvinio nuotraukų albumo ar palinkėjimų knygos būtinybės. Tačiau viskas nėra taip paprasta. Šiandien albumų galime rasti visokiausių – nuo spalvotų, juodais lapais, paauksuotais krašteliais, su plėvele ar, kuriuose nuotraukas reikia susiklijuoti patiems. Tad, nepabijokime šio proceso ir pasileiskime į kelionę atgal ir sudėliokime visą romantiką į teisingas lentynėles. Tam, kad šiek tiek pablukusios nuotraukos nesugadintų šypsenos, verta rinktis albumą, kur nuotraukos yra klijuojamos kampučių pagalba... Nepamirškite, kad į nuotraukų albumą, galite klijuoti ne tik nuotraukas. Galite pradėti albumą nuo pirmojo Meilės laiško, ar išsaugoto kino teatro bilieto, kuomet lankėtės pirmą kartą.. Toliau galite tęsti istoriją su pirmųjų švenčių kartu nuotraukomis, įterpkite vestuvių kvietimą...O galiausiai ir sudėkite visas žaviausias vestuvines nuotraukas.
Palikėjimų knyga, gavusi svarbų vaidmenį vestuvių šventės metu, taip pat nusipelno būti išsaugota. Jei liko keletas laisvų lapų, galite sudėti atskirai svečių nuotraukas... Galbūt smagias akimirkas, jauniausiai pamergei begaudant vestuvinę puokštę.. Arba netikėtą brolio sveikinimą su fejerverkais.. Nebijokim išsaugoti tai, kas mus atrodo brangu, miela ir žinoma, kelia šypseną.

O kas be nuotraukų?

Ar tik nuotraukos ir paveiksliukai žadina mūsų prisiminimus? Vestuvių dieną naudojame begales raktažodžių, po kuriais slypi ne tik tradicijos, bet ir mūsų asmenybės, meilės jaukumas, šiluma.. Tad neskubėkime atiduoti, ir tik ne parduoti, vestuvinių pirštinaičių, batelių, jau nekalbant apie dailųjį nuometą...Yra nemažai gražių skrynelių, dailiai sudėtų dėželių, dekoruotų gėlėmis, prancūziškais raštais ar romantiškaisiais nėriniais... Nepatartina praeiti pro jas ar palikti tuščias. Juk smagu vaikams, jaunesnėms pusseserėms, draugėms rodyti ar netgi perduoti mielus vestuvinius daiktus.. 
Visus šiuos mielus dalykėlius, galite sudėti į tokios pačios faktūros dėželes, skryneles ar albumus. Norėdami susieti viską, galite dekoruoti vienodais akcentais ar uždėti inicijalus. 

O svarbiausia... 

O svarbiausia į patį giliausią stalčiuką, į patį saugiausią kampą sudėkite savo jausmus ir meilę...visa tai gavę, nepamirškite to saugoti, puoselėti ar netgi prisijaukinti. Juk gauti yra paprasta, svarbiausia mokėti išlaikyti...
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai