Dideles vestuves iškeitė į jaukią šventę dviem Jamaikoje


DIDŽIOJI BRITANIJA ŽAVISI ORIGINALIOMIS PIRŠLYBOMIS

Kadras iš „Youtube“ / Laiminga pora – Adamas Kingas ir Lucy Rogers
Dažna mergina svajoja apie ypatingą ir nepamirštamą piršlybų akimirką, o vaikinai suka galva, kaip labiau nustebinus mylimąją. Britas siuvėjas Adamas Kingas sugebėjo ne tik įtikti savo merginai, bet ir romantiška nuotaika užkrėsti internautus.
Retam ateitų į galvą pirštis traukinių stotyje, o dar retesniam – pačiame traukinyje. Tačiau 34-erių A.Kingas ryžosi išskirtiniam poelgiui padedamas choristų. Traukinyje, vykstančiame į Votfordą, išties netrūko romantikos, o keleivių nufilmuota medžiaga skinasi kelią į „Youtube“ hitų gretas.
25-erių Adamo mergina Lucy Rogers antradienio vakarą skubėjo namo po vakarienės su draugais. Netikėtai visą vagoną užliejo vis garsėjanti Billo Witherso dainos „Lovely Day“ choro interpretacija. Į pagalbą pasipiršti nutarusiam Adamui kibo Londono choras „Adam Street singers“, kuriame vaikinas laisvalaikiu dainuoja.
Filmuotame vaizdelyje galima matyti, kad įprasti traukinio keleiviai kiek pasimetę netikėtai prasiveržusios dainos. Kūriniui baigiantis A.Kingas atsiklaupia ant vieno kelio prieš apstulbusią mylimąją ir pasiūlo jai tekėti. L.Rogers vargiai tramdo ašaras ir visų akivaizdoje ištaria „taip“.

Planavo pusę metų

Dailymail.co.uk A.Kingas pasakojo išskirtines piršlybas planavęs pusmetį. Su bičiuliais jis net buvo pasistatęs repeticijoms netikrą vagoną. „Didžiausia problema buvo įsitikinti, kad Lucy sės į traukinį“, – sakė būsimas jaunikis. Jo planas vos ne žlugo, kai antradienį mylimoji paskutinę minutę užuot keliavusi traukiniu nutarė važiuoti automobiliu. A.Kingui teko atjungti automobilio akumuliatorių, kad mergina visgi pasirinktų traukinį. Vyras tikino pasistengsiantis, kad jųdviejų su Lucy vestuvės būtų dar įsimintinesnės nei piršlybos.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai