TOP 50 portalų apie vestuves


ŠUKUOSENOS TRUMPAPLAUKĖMS

Foto: R. Steponavičius www.fotor.lt
Gyvenime yra gausu stereotipų, kurie neretai bando koreguoti ar keisti mūsų pačių sprendimus ar nuomones apie tam tikrus dalykus: blondinės – kvailos, moterys – prastos vairuotojos, visi vyrai – kiaulės. Sakysite, kodėl reikia kalbėti apie stereotipus, kai pagrindinė tema – trumpų plaukų vestuvinės šukuosenos? Deja, stereotipų yra ir čia, nes nuotaka dažniausiai tapatinama su ilgaplauke fėja, o trumpaplaukės yra paliekamos „už borto“. Tačiau galima pasidžiaugti, kad trumpų plaukų šukuosenos tampa vis populiaresnės ir ne viena moteris ryžtasi savo ilgas kasas patikėti stilisto žirklėms.

Ar tikrai visos stilingos šukuosenos tik ilgaplaukėms?

Akivaizdu, kad didžioji dalis vestuvinių šukuosenų yra sukurtos ilgaplaukėms nuotakoms. Mintyse peržiūrėjusi visų savo draugių atvaizdus galiu iškelti hipotezę, jog merginos dažniau renkasi būti ilgaplaukėmis, negu priešingai – trumpaplaukėmis/dažniau renkasi turėti ilgus plaukus negu trumpus. Žinome ir tai, jog ilgais plaukais galime džiaugtis jau po kelių valandų, praleistų salone, o trumpi plaukai gali mus puošti taip pat be jokio didelio vargo – tereikia noro ir ryžto kardinaliai pakeisti savo išvaizdą.

Kaip tapti stilinga trumpaplauke?

Kiekvienas stilistas geba rasti puikius įvaizdžio kūrimo sprendimus savo klientėms, o aš šį kartą ieškojau informacijos, ką daryti būtent toms merginoms ir moterims, kurios nori per vestuves pasipuošti stilinga trumpų plaukų šukuosena. Yra daug įvairių patarimų, kurie padeda sukurti žavingą trumpaplaukę. Visų pirma labai svarbu tai, kad kirpimas būtų geras, kokybiškas, profesionalus ir tiktų prie veido. Trumpų plaukų kirpimo variantų yra nemažai. Populiariausias – „bob“ kirpimas. Anglų kalboje yra ir daugiau įvairių tipų kirpimų pavadinimų, kuriais galite plačiau pasidomėti internete: „pixie“, „crop“, „wedge“. Būtent šiais kirpimais džiaugiasi ne viena Holivudo garsenybių, pvz., populiarusis Rihanos kirpimas yra vadinamas „pixie” (plaukai kerpami ypač trumpai gale, o priekyje paliekami šiek tiek ilgesni).

Plaukų spalva

Antra – plaukų spalva taip pat turi nepriekaištingai tikti. Manau, jog labai norint galima net pakeisti plaukų spalvą specialiai vestuvėms ir, pavyzdžiui, iš blondinės tapti brunete arba atvirkščiai. Taip rizikuoti siūlyčiau tik tuo atveju, jeigu šimtu procentų yra žinoma, jog naujoji spalva merginai nepriekaištingai tiks. Spalvų paletė neišsenkanti, taigi svarbiausia pasirinkti tą, kuri geriausiai pabrėžia ir išryškina veido bruožus.

Trumpaplaukių privalumai

Turėdamos puikų kirpimą ir tinkančią spalvą galite džiaugtis dar vienu trumpų plaukų privalumu: tokių plaukų šukuosena tvirčiau laikosi. Jeigu plaukai yra ypač trumpi, galima nevaržomai šokti vestuvių vakarą ir nesibaiminti dėl besileidžiančių garbanėlių, o tai – didelis pliusas! Mano nuomone, nuotaka su trumpų plaukų šukuosena atrodo labai prašmatniai. Tokio tipo plaukų savininkės pagal savo stilių gali lengviau sukurti pašėlusios moters – pankės ar rokeris – įvaizdį. Galima šukuotis įvairiai: stipriai ar lengvai garbanoti plaukus arba palikti juos tiesius, glotniai sušukuoti pagal galvos formą, taip atveriant ir išryškinant veido formą, žaismingai sušiaušti visus plaukus arba glotniai suimti plaukus šonuose, taip akcentuojant ne tik veidą, bet ir kaklą. Trumpų plaukų šukuoseną galima stilingai papuošti segtuku ar kitu galvos papuošalu, kurį išsirinksite kartu su savo stilistu. Svarbiausia nepersistengti su plaukų papuošalais – jų neturi būti per daug. 
Praėjo tie laikai, kai visos moterys turėjo ilgus plaukus ir tik tokios buvo laikomos gražiomis, moteriškomis. Trumpi plaukai gali atrodyti labai subtiliai ir elegantiškai. Yra daug paprastų būdų atrodyti nepaprastai, todėl reikia ieškoti individualaus įvaizdžio, kuris Jums suteiks dar daugiau pasitikėjimo šventinę dieną. Man labai patinka posakis: „paprastume slypi genialumas“… Linkiu kiekvienai rasti tą išsvajotą genialumą, kurį sukursite tiesiog būdamos savimi.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-03-27 17:10
tapati
Manau stilistai kaip nors susitvarkys su tavo nepaklusniais plaukais :)
2010-03-25 13:34
nuotaka
turiu ilgus, taciau labai nepaklusnius plaukus, visi tokie pasipute. Manau juos reiks kazkaip i kuoda sukti
2010-03-23 14:56
skaiva
agam nuotraukytes butu neprosal
2010-03-22 16:32
Vilma
Pastaba straipsnio kurejams. Galetumete imesti keleta bent nuotraukyciu :)
2010-03-17 17:14
Dovile
esu kare kirpimu, tai iki vestuviu, kurios bus vasaros gale auginsiu plaukus:)
2010-03-10 13:28
Egle
Man toks ispudis, kad trumpaplaukems tinka tik retro sukuosenos:)) matyt susidariusi nuomone neteisinga, paskaicius straipsni supratau, kad yra ir kitokiu variaciju.
2010-02-16 14:06
Sandra
Sega su specialiom sukytem
2010-02-15 21:42
Guoda
Hmmmm, o kaip prie trumpu eziuku kirptu plauku, prisega veliuma? nesu macius niekur:)