„Didžiosios vestuvės“ užkariauja kino teatrus


KAIP RENGTIS PER VESTUVES 2012 M.?

 

 

Į madą grįžta pūstos suknelės

Ateinantį sezoną į madą vėl sugrįžta pūstos suknelės, bet ne lankais, o šimtais metrų sluoksniuoto tiulio, pučiamos ne tik viršuje minėtu tiuliu, bet ir organza, kai kada pridedant ir šifono. Logiška, kad tokiose suknelėse bus mažiau blizgučių ir siuvinėjimų, tačiau madingais išliks ploni it voratinkliai prancūziški nėriniai, šilko gėlės. Šilkinėmis gėlėmis bus kuriami tik atskiri akcentai, bet finansams leidus ir šleifas ar visa suknelė.
Kalbant apie audinių spalvas, bus madingas pieno baltumas su šampaninės spalvos išimtimi. Sniego baltumo audiniai ateinantį sezoną bus nustumti į šoną.

Jei tuokiatės žiemą...

Besiruošiančioms tekėti žiemą, deja, teks investuoti į viršutinį rūbą. Jei negalite sau leisti sabalo kailinių, puikiai tiks ir ilgas prie suknelės priderintas paltas. Paltą galima dekoruoti suknelės motyvais ar audinio atraižomis. Tiesa, baltos spalvos paltai įvardijami kaip klasika ir, nors nėra itin praktiški, pravers bet kurios kitos progos metu.
Tuokiantis žiemą vertėtų gerai pagalvoti ir dėl suknelės šleifo praktiškumo. Lietuvoje retai kada būna geras oras, o tikėtis, kad sniegas bus ką tik iškritęs, neverta. Vis dėlto nusprendus, jog šleifo jums reikia, jį dengiantis paltas taip pat jį turi turėti. Dėl to išaugs jo pasiuvimo kaina. Norėdamos apsaugoti suknelę ir ją dengiantį paltą, turėtumėtė pasirūpinti, kad visur, kur eisit, būtų iškloti jeigu ir ne raudoni, bet vis tiek kilimai. Taigi tuokiantis žiemą visuomet praktiškiau rinktis vos žemę siekiantį suknelės ilgį. Labai atsargiai reikėtų rinktis suknelės ilgį ties blauzdų viduriu, nes tokiam kirpimui reikia turėti tobulą figūrą ir būti aukšto ūgio. Taip pat nepatariama rinktis šampaninio atspalvio suknelių, nes sniego fone geriau žiūrisi pieno baltumo spalvos.

Nepagailėkite investuoti į batelius

Patogu turėti dvejas poras – vieną porą šiltesnių ceremonijai ir sveikinimų  priėmimui ir kitą porą vakarui. Sutaupyti čia padėtų paprastų vakarinių batelių pasirinkimas. Vis dar madingi spalva su suknele nesuderinti bateliai – nuo ryškiausių rėkiančių žalių, mėlynų ar violetinių iki vis dar mados viršūnėje besilaikančių kūno spalvos batelių.

Apie jaunikio aprangos kodą

Jaunikis tradiciškai puoštis gali juodu ar kitų tamsių tonų kostiumu. Tačiau net esant 40-ties laipsnių šalčiui griežtai nepatariama dėvėti pūstos striukės. Jaunikiui geriausiai tiks klasikinis juodas paltas ar puspaltis. Jeigu šventė numatyta dvare arba pasirinkus stilizuotas vestuves, tiks ir cilindras – ir elegantiška, ir viršugalviui šilčiau.

Kaip rengtis svečiams?

Svečiai taip pat turėtų pasiruošti dvejus apdarus – vienus laukui ir kitus šventei uždaroje patalpoje. Kaip ir kaip bebūtų šalta, avalynė, pasirinkta dėvėti lauke, turėtų išlikti elegantiška, todėl kailinius ‘ugsus’ ar ‘kroksus’ palikite namuose.
Dėkojame už pokalbį Vamp mados namų dizaineriui Arvydui ir su nekantrumu laukiame naujos Vamp suknelių nuotakoms kolekcijos.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2012-07-17 09:28
Raimonda
Ivy, ačiū. Savo suknelę radau Kaune, A&R salone. Tai Lusan Mandongus suknytė.
2012-01-27 22:20
ivy
nuotraukoje suknele nuostabi! idomu kur tokia rasti...
2011-11-30 09:21
susidomejus
busimos nuotakos, patarciau is visos sirdies, nesivaikyti madu ir tycia nesirinkti to, kas yra labai madinga, nes kuo madingiau, tuo trumpesniam laikui.jusu vestuves nera vienam sezonui. ju nuotraukos jus sildys visa gyvenima.jomis dziaugsis jusu dukros ;) paziurekit i supermadingas 90-tuju nuotakas su klaikiai pustomis rankovemis :D pasitikekit savo sirdim ir stenkites kuo labiau isreiksti savo vidu besipuosdamos vestuvem, tada bet kuriuo gyvenimo sezonu paziurejus nuotraukas matysite, ne to sezono madas, o save ;)
2011-11-27 14:08
Laisve
Butu gerai galerija foto
2011-11-26 15:17
Pamerge
Kaip rengtis pamergems ar tinka raudono atlaso sukneles?