Puoškitės kailiu per vestuves


VESTUVINĖ SUKNELĖ PILNŲ FORMŲ NUOTAKAI

 
Autorius: P. Rakštikas
Vestuvės niekaip negali įvykti be nuotakos, o nuotaka jose jokiais būdais negali pasirodyti be vestuvinės suknelės. Tai reiškia, kad vestuvinė suknelė – pagrindinis vestuvinis elementas (tegu atleidžia man vyrai), kurį aptarinės visi. Taigi, vestuvinės suknelės pasirinkimas yra labai svarbus įvykis būsimai nuotakai, gal net svarbesnis nei pati ceremonija.

Kaip ir kur ieškoti?

Deja, kartais procesas renkantis suknelę būna ne toks malonus, ypač kai dailios suknelės ieško turtingų apvalumų mergina. Nusiminti tikrai nereikėtų, o juo labiau savęs kankinti įvairiomis dietomis ar badavimu. Visų pirma siūlome pavartyti vestuvinių suknelių katalogus, kuriuose tikrai atrasite suknelių, puikiai pabrėžiančių iškilias formas ir leisiančių atrodyti įspūdingai, patraukliai ir seksualiai.
Pirmiausia, renkantis suknelę visada prisiminkite jos tikslą – vestuvinė suknelė turi pabrėžti jūsų privalumas ir paslėpti tai, ką jūs norite paslėpti. Teisingai parinkta suknelė padarys nuotaką įspūdingai gražią, nesvarbu, kokios ji figūros bebūtų. Antra, su vestuvine suknele jūs turite jaustis patogiai ir užtikrintai.
Anksčiau putlutėms nuotakoms buvo sunku rasti savo svajonių suknelę. Šiais laikais situacija pasikeitė ir proginių rūbų salonai gali pasiūlyti platų asortimentą vestuvinių suknelių, skirtų pilnesnių formų nuotakoms.

Rekomendacijos

Pirmiausia, dėl ko norėtųsi perspėti įspūdingų formų nuotakas, tai atsisakyti pūstų suknelių, primenančių tortus, ir buvusių itin madingomis 7-8 dešimtmetyje. Tokios suknelės, atrodytų, turi viską, kad paslėptų tai, ko nenorime rodyti. Petukai, pridengti rankovytėmis, užpakaliukas, paslėptas po plačiu sijonu. Tačiau su tokia suknele jūs atrodysite dar didesnė nei iš tikrųjų esate.
Atsisakyti vertėtų ir perdėtų puošybos elementų, kurie buvo populiarūs princesių laikais: pečiai, dengti pūstomis kaip žibintai rankovėmis, pūstas sijonas, visur prisegiota neskoningų blizgučių, gėlyčių, raukinukų...Taip pat nereikia pirkti ar nuomotis undinėlės formos suknelių, bei tokių, kurios akcentuoja klubus. 

Tai kokios gi suknelės man tinka?

Kadangi nuo kitų nuotakų jūs skiriatės pilnomis formomis, jums tinks trapecijos formos suknelės, pasiūtos iš medžiagos, kuri priglunda prie kūno, bet jo neaptempia, dar labiau išryškindama ir pabrėždama visus apvalumus. Suknelė taip pat neturėtų būti pasiūta iš blizgaus audinio, nes toks audinys tik pridės apimties. Taip pat reikėtų vengti perdėtų detalių – minimalizmas ir subtilumas puošia visas nuotakas.
Kiekvienos merginos pilnumas išreikštas skirtingai: vienos klubai platūs, kitos pilnesnės rankos, trečios įspūdingo dydžio krūtinė, kurios dydis nesutampa su klubų apimtimi, kas suteikia šiokį tokį disbalansą ir reikalauja stilingo koregavimo. Padėti galima kiekvienai nuotakai, svarbiausia, kad pati nuotaka norėtų priimti savo grožį, kuris pasireiškia pilnomis formomis.
Pilnų formų nuotakai puikiai tinka ir korsetinės suknelės, nes korsetas išryškina krūtinę bei suspaudžia liemenį. Įspūdingai atrodo suknelės, kurių viršus korsetinis, o apačia pasiūta iš lengvo kelių sluoksnių audinio (pvz. tiulio).
Jeigu jums patiko suknelė be rankovių, su korsetu, išryškinančiu krūtinės grožį, tačiau putlesnes rankas vis tiek norisi pridengti – padarykite tai ilgu šilkiniu šaliu. Jokiais būdais nesidėkite alkūnes siekiančių pirštinaičių – jos tik dar labiau išryškins tai, ką jūs norite paslėpti.
Na ir galiausiai, mielos merginos, jeigu jūs vis dėlto nusiminėte, jog niekaip nerandate savosios suknelės, ir esate pasiryžusi apsivilkti bet kokią, kad tik ji jums tiktų, nenusiminkite. Ieškokite tokių salonų, kurie galėtų pasiūlyti kuo įvairesnį asortimentą (geriausia, kad tas salonas taip pat teiktų ir siuvimo paslaugas). Visada prisiminkite, kad jūs perkate ne šiaip suknelę, o vestuvinę suknelę, vestuvinę nuotaiką, jūsų grožį šventės metu, prisiminimus, kurie išliks ne tik filmuotoje medžiagoje ir nuotraukose, bet ir jūsų atmintyje bei širdyje. Ir visada tarkitės su jūsų pasirinkto salono konsultantais, nes tik jie geriausiai parinks jums tinkamą suknelę. Būkite laimingos!
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-02-22 11:31
Elena
Nuometas turi būti taikomas kiekvienai nuotakai individualiai. todėl sunku pasakyti, tinka ar ne. Iš tiesų viskas priklauso nuo suknelės modelio ir pačios nuotakos. Kartais nuometas net pačiai ploniausiai merginai visiškai netinka, kitaip dar sakoma "prie veido nelimpa". Todėl visada siūlau konsultuotis su salono konsultantu, ar dizaineriu, kuris Jums patars - dėtis nuometą ar ne.
2011-11-26 15:17
Henrieta
O veliumas ar tinka putliai merginai?
2011-11-26 15:09
Laima
Geri patarimai, dekui