Ar būtina puošti bažnyčią?


IŠSKIRTINIAI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI

 
FOTO: FashionGold.lt archyvas
Prisipažinkite, mielosios, kad kartais taip norisi pasijusti tikra princese, o ypač tuomet, kai jūsų raitelis, atjojęs baltu žirgu, priklaupia ant vieno kelio... Šįkart norime pristatyti išskirtinius sužadėtuvių žiedus, kurie kas dieną primins, kad jūs esate jo princesė – vienintelė, mylimiausia ir nepakartojama.

Papuošalų pažiba

Sužadėtuvių žiedas visą gyvenimą primins tas gražias akimirkas, kai su mylimuoju dar tik atradote savo meilę. Žvilgtelėjusios į savo žiedelį prisiminsite ir pirmąjį bučinį, ir pirmą ištartą „Myliu“, o labiausiai tą momentą, kuomet nusprendėte, jog norite būti kartu amžinai, ir ištarėte jam „Taip“.
FOTO: FashionGold.lt archyvas
Italijos papuošalų kompanija „Cielo Venezia 1270“ pristato išskirtinį ženklą tokioms progoms – juvelyrikos liniją „Miluna“. Tai ypatingos kokybės papuošalai iš aukso ir briliantų, kurių kiekvieną puošia karūnos simbolis. Šis ženklas jau daugelį metų yra „Mis Italija“ pagrindinis rėmėjas, o kiekvienai laimėtojai sukuriama originali karūna.

„Mano mėnuli“

Pasakojama, kad „Miluna“ pavadinimas kilo tuomet, kai vienas didikas savo mylimąją vadindavo „Mia Luna“ (lietuviškai „Mano mėnuli“), o kartą jai padovanojo spindintį akmenį, kuri pavadino „Miluna“.
Šie papuošalai tinka ne tik sužadėtuvėms, bet ir tuomet, kai norisi savo mylimąją palepinti išskirtiniu dėmesiu. Juk papuošalas, dovanotas iš visos širdies, tampa ne tik aksesuaru, bet ir tikru talismanu.

Įvairios deimantų formos

„Miluna“ pristato ir šio sezono naujovę – sužadėtuvių žiedus su įvairių formų deimantais. Tikrai nedažnai pamatysite sužadėtuvių žiedą su markizės formos (kai akmuo galuose susiaurėja) deimantais. Išskirtinis šių žiedų akcentas – visur naudojama karūnos simbolika. Pažvelgę į žiedą iš šono pamatysite, kad briliantas įstatytas būtent į karūnos formos apsodą.
Mados vėjai sužadėtuvių žiedų pasiūloje nesiaučia ir, kaip visuomet, labiausiai vertinamas išlieka balto aukso žiedas su briliantais. Mėgstantiems geltoną auksą siūloma rinktis žiedus iš šios spalvos metalo. Spalvotieji akmenys sužadėtuvių žieduose nepopuliarūs ir dedami retai, nebent yra labai išskirtiniai savo dydžiu ar forma..
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2012-06-18 10:45
Vitalis
Sužadėtuvių žiedai geriausia kaina Lietuvoje www.auksiniaiziedai.lt
2012-03-27 15:59
Aras
Pastebiu, kad jau daug kas vieroje auksinių žiedų renkasi volframinius ne tik sužadėtuvėms bet ir vestuvėms. Man jie visai patinka. Kolega su žmona tokius vestuvėms ir pasirinko. Intike galima rasti ogrings.lt (gerai išsireklamę-šaunuoliai) arba pirsingas.com (pigiau). Įdomu ką kiti mano apie juos?
2011-11-26 15:16
Zuika
Man grazus pas jus ziedukai, toki jau muviu viena ant savo pirstelio... Eisim pas jus ir vestuviniu
2011-11-26 15:15
Laimis
Koks deimantas turi buti suzadetuviu ziede?
2011-11-26 15:15
Kristina
O kokie ziedai bus madingi kitamet?