Redaktorės mėgstamiausių fotografų geriausi kadrai


VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2012-AISIAIS

 
Spalio viduryje praūžė vadinamasis Niujorko Nuotakų turgus (Bridal Market), kuriame naujausias vestuvinių suknelių tendencijas pristatė žymiausi pasaulio dizaineriai pradedant Ange Sanchez ir baigiant Vera Wang. 2012-iesiems dizaineriai siūlo romantiškas su daug tiulio, à la Kate Middleton sukneles tikroms princesėms ir net juodas mėgstančioms išsiskirti. Išsirinkti vestuvinę suknelę nėra lengva, todėl planuojančioms altoriaus link žengti jau šį pavasarį, suknelės dairytis reikėtų dabar.

Lengvi plaukiantys audiniai

Ateinančiais metais dominuos suknelės, siūdintos iš plaukiančių, lengvų audinių kaip, pavyzdžiui, šifonas, organza ar nėriniai. Ir nors lengvi audiniai pakeitė praėjusį sezoną dominavusias sunkesnes medžiagas, suknelės vis tiek išlaikys savo tradicines formas.
Išlaikyti formą ir tuo pačiu suknelei suteikti lengvumo padeda audinių, ypač tiulio, sluoksniavimas. Būtent tiulį savo suknelėms rinkosi tokie dizaineriai kaip Amsale, Marchesa, Vera Wang ir net Carolina Herrera.
Ateinantį sezoną bus itin madingos iliuziją sukuriančios detalės: gilias iškirptes, rankas ir apnuogintas nugaras pridengs permatomi audiniai, nėriniai ar idomios detalės iš tiulio. Taip bus sukuriamas lengvas, beveik persviečiamas įvaizdis laviruojantis tarp kuklios romantikos ir rafinuoto seksualumo.

Siluetų įvairovė

Klasikinės A formos, siauros aptemptos bei ampyro silueto (suknelės su pakelta talija ties krutine ar šiek tiek žemiau) taip pat lieka madingos. Tiesa, pastarosios puikiai tinks moterims turinčioms kriaušės tipo figūrą, nes maskuoja iškilų pilvą). Ir nors anksčiau išvardinti siluetai išlieka madingi 2012-aisiais, vis dėlto mados viršūnėje laikysis trimito ir pūstos formos suknelės iš tiulio ar organzos.
Suknelės su rankovėmis ir pabrėžtu natūraliu liemeniu dėka Kate Middleton taip pat bus itin populiarios. Tik kitaip nei praėjusį sezoną viršų ims kuklumas ir karališkas stilius.

Juoda spalva norinčioms šokiruoti

Garsioji Vera Wang tradicinę baltą suknelę siūlo iškeisti į kreminę, šokiruojančią juodą ar jų derinį ir taip žengti koja kojon su atgimstančia juoda-balta vestuvių mada. Norinčioms suderinti tradicijas ir aukštąją madą, dizainerė siūlo baltas sukneles palikti oficialiajai daliai, o drąsias juodas vilkėti kaip antrosios vestuvinės suknelės alternatyvą.
Į madą taip pat sugrįžta įvairūs raukiniai: nuo vos vos raukto sijono, iki gofruotos tekstūros besitęsiančios „nuo galvos iki kojų“. Ir nors įvairūs raukiniai buvo itin akcentuoti St Pucchi kolekcijoje, tokio tipo sukneles reikėtų rinktis atidžiai, nes kiekvienas papildomas paraukimas išplečia siluetą, todėl tiks tik itin lieknoms nuotakoms.
Norinčioms pabrėžti dailias kojas ir šelmišką charakterį dizaineniai taip pat siūlo mados tendencijas atspindinčias trumpas sukneles. Jos, tiesa, kaip ir ilgos, išlaikys formą, bus lengvos tekstūros ir pasižymės įvairiomis detalėmis pečių juostoje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2011-12-30 20:58
Smilte
Siulau gerai pagalvoti, kaip norite atrodyti per vestuves. Reklamuojama Angelo Mio, bet yra tikrai daug pigesniu salonu su analogisko stiliaus suknelemis.
2011-11-26 15:55
Agne
Pūstos, ar nepūsto, kiekviena rengsis taip, kaip jai širdyje miela. Kai žavėjomės graikišo stiliaus suknelių banga, balta varna su tortine suknele atrodė juokingai, dabar, turbūt bus atvirkščiai, bet kiekvienai pagal skonį, akį, figūros tipą ir kišenę :)
2011-11-26 15:13
Karolina
:) Grazu nu ka. bet mano bus trumpa
2011-11-26 15:13
xoXo
Mano bus pusta
2011-11-26 15:12
Zoja
Sukneles... jau laukiau to teksto
2011-11-26 15:12
Daina
Grazuuuuuu
2011-11-26 15:12
Laima
Grazios sukneles, pustos vel madoj :)