Keisčiausios vietos švęsti mergvakarį – ar kada pagalvojote?


ŠUKUOSENŲ EKSPERTŲ PATARIMAI NUOTAKOMS 2012 M.

FOTO: Andre salon archyvas
Tęsiant straipsnių ciklą apie seminare „Stilinga nuotaka“ girdėtus patarimus šį kartą kalbėsime apie nuotakos šukuoseną. „Andre Team“ meistrai kalba apie šukuoseną nuotakoms.

Šukuosena – svarbi stliaus visumos dalis

Andrius Mašauskas, „Andre Salon“ Kaune siela ir įkūrėjas, pasaulinių konkursų prizininkas, seminare kalbėjo, jog šukuosenos formavimas prasideda nuo bendro nuotakos stiliaus aptarimo. Žinoma, reikėtų įvertinti jūsų veido formą, jūsų ir jūsų vyro ūgį bei kitus faktorius, tačiau svarbiausia – detalių, sukuriančių visumą, tarpusavio derėjimas.

Madingiausias individualumas

Vis dėlto madingiausia yra stiliaus individualumas, todėl aklai nesekite tendencijų. Madingas įvaizdis ir stilius yra du skirtingi dalykai. Jeigu Jūs norite būti stilinga ir išsiskirti savitumu, tuomet dirbsime ties jūsų bendru stiliumi. Kadangi visuma labai svarbi, todėl verta pasitikėti profesionalais. Tiesa, vertinti pasiruoškite taip pat visumą, o ne atskirai makiažą, šukuoseną ar suknelę. Vertinkite bendrą įvaizdį.
Jeigu suknelės audinys prigludęs, tai šukuosena turi atliepti bendras linijas ir nereikėtų jos išpūsti. Jeigu suknelė šilkinė, tuomet plaukai gali banguoti, tiks ir lengvi kuodeliai, banguota šukuosenos tekstura. Jei dedate veliumą, tuomet įmantrios šukuosenos nereikia. Kam ją daryti ir vėliau paslėpti? Jei suknelė turi puošybos elementų, tuomet juos reikėtų naudoti ir plaukuose. Jei puošite plaukus suknelės akcentais, paprašykite dizainerio gabalėlio audinio, kurį plaukų meistras dailiai sumodeliuos.

Ar reikia bandomosios šukuosenos?

„Jeigu jums šukuoseną darys meistras, kuris nėra jūsų kirpėjas, tuomet patarčiau prieš mėnesį nueiti su juo pasikalbėti“ – patarė Ieva, „Andre Salon“ meistrė. Jeigu jis pasakys, kad būtina pasidaryti, tuomet darykite – sutaupysite ir laiko, ir nervų vestuvių dieną.

Kas pirmiau – šukuosena ar makiažas?

Kuomet viską darote viename salone, tuomet nesvarbu, nes dirba viena komanda ir jie dalijasi laiku tarpusavyje. O jeigu darote atskirai, tuomet pirmiausia reikėtų pasidaryti šukuoseną, o tik tada makiažą.

Ar reikia šukuosenos jaunikiui?

Nereikia vyrui jokių šukuosenų. Tačiau jam būtina sutvarkyti plaukus. Geras meistras sutvarkys bet kokius plaukus. Tinkamas kirpimas ir švarūs plaukai puikiai tiks vestuvėms.
Daugiau apie šukuosenas nuotakoms skaitykite Andriaus eksperto skiltyje
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai