Laimėk bilietą į vestuvių planavimo seminarą ITALIJOJE dviems


ŠVENTINĖS PARODOS „MŪSŲ VESTUVĖS“ BŪSIMIEJI JAUNAVEDŽIAI

Asmeninio archyvo nuotrauka
Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės“ organizatoriai ir žurnalas „Vestuvės“ Nuo…iki, š.m. sausio mėnesį, atsirinko būsimus jaunavedžius, kurių pagrindinis prizas - tuoktuvės parodos metu ir išskirtinis žurnalo „Vestuvės“ prizas laimėjusiai porai, „Love story“ fotosesija.
 Konkurso nugalėtojais tapo jauna, tyra meile vienas kitam prisiekusiųjų pora- Gerda Zemenskaitė (22 m.) ir Andrius Morozovas (22 m.). Poros tuoktuvės vyks vasario 11 d., viešame renginyje, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“, Vilniuje.
Konkurso sąlygos buvo labai paprastos: pora turėjo pateikti savo poros aprašymą, prisistatymą, o svarbiausia- atsakyti į klausimą: Kodėl būtent Jie turėtų susituokti šiais metais. Gavę visas norinčiųjų anketas, konkurso organizatoriai vertino poros prisistatymo originalumą bei argumentų įtikinamumą. 
Viso konkurse dėl pagrindinio prizo panoro dalyvauti 100 porų. Aktyviausi dalyviai buvo vilniečiai, nuo jų mažai teatsiliko kauniečiai, aktyvumu taip pat pasižymėjo uteniškiai, tauragiškiai bei Palangos gyventojai. Dalyvavimo konkurse iniciatorėmis dažniausiai tapdavo merginos- daugiau nei pusę prisistatymų atsiuntė būtent jos. Dalyvių amžius skirtingas- nuo 20 iki 30 metų. Iš visų dalyvavusiųjų į finalą buvo atrinktos trys poros. 
-“Atimkite iš mūsų meilę ir žemė taps kapu…“, tokiais, poeto Roberto Brauningo žodžiais prakalbo „Mūsų Vestuvės“ parodos organizatoriai, apie šiųmetinę jaunavedžių porą. Du gražūs, laimingi žmonės, jų meilėje atradę visus galimus atsakymus į klausimą : Kodėl nebūti nekartu? Niekas nesitikėjo, jog mokyklos baigimo šventinis vakaras taps stebuklu, ar tiesiog žodžiais „Aš tave myliu“… Kaip jie teigia- „Tada ir prasidėjo visos draugystės linksmybės“: bendros kulinarinės išdaigos, linksmosios fotosesijos, 3000 detalių dėlionės, bučiniai, svajonės apie jų gyvenimą kartu ir visa kita, kas verčia drugelius erelio sparnų mostais plasnoti pilve, ar tiesiog pasileisti į dar vieną jų mylimą pomėgį- keliones, tačiau šį kartą į kitokią: į bendro gyvenimo kelionę, apie kurią jie taip nuoširdžiai svajoja. Gerda ir Andrius negyvena kartu. Kad ir kaip norėtųsi nubudus ryte padovanoti vienas kitam šypseną, jie puoselėja tėvų ir senelių tradicijas: kuomet prisieks amžiną meilę prieš Dievą, jie susikabins už rankų ir žengs į bendrą žmogaus būties centrą- jų namus.
Pasidžiaukime Gerdos ir Andriaus vestuvėmis, naujo gyvenimo etapo dalimi, šeimos bei jos tradicijų kūrimu! Tai pradžia dviejų žmonių bendrame gyvenime, – pasakoja organizatoriai. 
Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės“ organizatoriai bei partneriai šiuo metu aktyviai ruošiasi ir laimėjusios poros tuoktuvėmis: jaunosios suknele rūpinasi vestuvinių suknelių salonas „LaimInga“, jaunojo kostiumu- „Diana“ salonas, vestuviniais žiedais- juvelyrikos salonas “Aukso Gija“, pastarasis juvelyrikos salonas jaunavedžių porai dovanoja 1500 litų vertės čekį sutuoktuvių žiedams išsirinkti.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai