3 makiažo tipai iš Nuotakų mados savaitės JAV


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.2

FOTO: Aukso Gija
Mes jau 3 su puse metų kartu! Tikrai žinau, kad ji man skirtoji, ir pats laikas pasipiršti savo širdies mylimąjai. Nors abu labai mėgstame ekstremalų laisvalaikį, jį teks kuriam laikui atidėti – šiuo metu laukiamės planuoto šeimos pagausėjimo.
Kadangi būsimos mamytės pilvukas jau didokas, tai reikėtų kažkokio atsipalaidavimo kūnui. Tam geriausiai tinka spa procedūros, todėl savo pasipiršimą pradėčiau nuo kelionės į Palangą. Ten jau esame užsisakę pilvuko fotosesiją, kad įamžintume mūsų meilės vaisiaus laukimą. Po fotosesijos užsisakytume nakvynę viešbutyje su įvairiomis spa procedūromis. Kadangi abu mėgstame pliuškentis vandenyje, tad ir vonia su daug putų ir rožių žiedlapių būtų privalomas atributas (mes dažnai taip namie pasidarom).
Kuomet mūsų kūnai atsipalaiduos, o, svarbiausia, tai būsimos mamytės, pakviesčiau ją pasivaikščioti prie jūros. Ten jau būtų paruoštas vakarienės stalas su žvakėmis. Žinau, kad jai tai labai patiktų.
Po skanios vakarienės ir taurės raudonojo vyno, paimčiau ją už rankos ir tada tikrai eitume pasivaikščioti... Smėlyje kas kelis metrus būtų susmaigstytos ilgos rožės su prie jų pririštais balionais. Kievieno baliono viduje būtų rašteliai su mūsų įsimintinomis akimirkomis ir ji, prieidama prie kiekvienos rožytės, skaitytų tuos prisiminimus ir abu su meile juos prisimintume (taip būtų gera prisiminti visas tas smagias akimirkas, išgyventas per 3 su puse metų! O jų buvo tikrai daug).
Paskutinėje rožytės ir baliono stotelėje ji rastų lapelį su užrašu: AR BŪSI MANO VISĄ GYVENIMĄ? Aišku, ji atsakytų, kad TAIP. Toliau…džiaugsmas, džiaugsmo ašaros ir bučiniai.
Jei ir nelaimėsiu to gražaus žiedelio, vis tiek šį savo originalų pasipiršimo scenarijų panaudosiu ir savo mylimąjai pasipiršiu būtent taip, kaip ir rašiau.
G. B. 

Nori dalyvauti ir Tu? 

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas: 

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2012-01-30 08:04
gintare
na nėštukei nekenkia taurė raudonojo vyno :D kaip tik gerina kraujotaka ir daktarai leidžia ragauti ypač raudonajį vyną :) žinau nes pati laukiaus :) o dėl jūros kodėl gi ne, tam yra palapinės ir.t.t kai nori viskas įmanoma... šitas jaunikis su gerom mintim ...
2012-01-29 18:02
Marija
Nelabai. Be to, jei busimoji laukiasi, vargu, ar vynas gera ideja, be to, tokiu oru prie juros?