Provansu kvepiančios vestuvės Paryžiuje


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.3

FOTO: Aukso GIja
Tai, galbūt, naudota daug kartų, bet visad išlieka miela klasika.
Viskas turėtų prasidėti nuo vietos, kurioje pirmą kartą susitikome. „Akropolis“ – tikrai gan neįprasta vieta pradėti pasipiršimą, bet draugų dėka su Simona (mano mylimąja) susitikome būtent čia.
Sulaukus jos prie įėjimo įteikčiau puokštę gėlių ir drauge eitume į artimiasią kavinukę išgerti po taurę šampano (vien dėl romantikos) bei, pasiėmę man dovanotus viešojo transporto bilietus, patrauktume į kelionę po Kauną.
Šioje vietoje reikėtų sugrįžti prie jau minėtų bilietų – mano gimtadienio dovanos. Man, sulaukus 20 metų, Simona padovanojo lagaminą pilną daiktų, reikalingų kasdieniam gyvenimui, ir 2 viešojo transporto bilietėlius. Prie jų buvo pridėtas kelionės po Kauną planas: įvairios žinomos Kauno vietos ir įdomūs faktai apie šias vietas.
Taigi, išsaugojęs tuos bilietus dabar panaudočiau mudviejų kelionei po Kauno centrą ir Šilainius. Nuvažiuotume iki mūsų mėgstamiausios picerijos, suvalgytume picą, sėstume į mašiną, kuri stovėtų netoliese, ir važiuotume į Palangą. Simona man pastoviai burba, kaip ji nori nuvažiuoti į Palangą, bet, deja, niekaip negalim. Todėl šia staigmena tikrai apsidžiaugtų.
Palangoje iškart lėktume prie jūros, atsisėstume ant apsnigtos kopos ir lauktume saulėlydžio. Kai saulė jau liestų horizontą, pradėtų grot Secondhand Serenade daina „Fall for you“. Su ta mintimi, atsiklaupčiau ant kelio ir rėžčiau kalbą, kodėl ją myliu, ir kodėl noriu būt šalia jos visą savo likusį gyvenimą.
Nors tai atrodo labai paprasta, bet patys smulkiausi dalykėliai meilėje gali būti tiek pat dideli, kiek ir patys didžiausi. Meilė neturi ribų.
R. M. 

Nori dalyvauti ir Tu?

 Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai