Kodėl sutuoktuvių žiedas nešiojamas ant ketvirtojo piršto?


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.4

FOTO: Aukso GIja
Savo sužadėtuves įsivaizduoju taip:
Mano atroji pusė stebinti pradeda jau nuo ankstyvo ryto.
Rytas. Į namus atvyksta kurjeris, kuris man atveža puokštę raudonų rožių, ir taip mane netikėtai nustebina.
Nuvykus į darbą savo kabinete ant stalo randu baltą dėžutę perrištą dideliu raudonu kaspinu. Pradarius ją randu mažą rakčiuką ir raudoną lapelį, kuriame nurodytas laikas ir vieta, kur turėčiau nuvykti. O vieta – tai Rambyno kalnas, ant kurio abu taip mėgstame pasivaikščioti. Kalnas iškilęs 45,4 m virš jūros lygio ir stūksantis 2 km į pietus nuo Lumpėnų, Pagėgių savivaldybėje, dešiniajame Nemuno krante.
Nurodytu laiku atvažiavus prie Rambyno kalno, aš randu savo antrąją pusę rankoje laikantį puokštę raudonų rožių. Priklaupęs ant vieno kelio jis įteikia už nugaros slėptą baltą dėžutę perrištą raudonu kaspinu. Atrišus dėžutę aš randu spynelę, o atrakinus ją – dar vieną raudoną dėžutę, kurią paima mano antroji pusė. Atidaręs dėžutę jis išima žiedą ir paprašo manęs būti jo žmona.
Taip aš įsivaizduoju savo vaikino pasipiršimą man – nieko nenutuokiant, paslaptingai.
Dalyvė G. B. 

Apie konkursą 

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas: 

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai