20 originalių dovanų vestuvėms


KAIP IR DAINA, FOTOGRAFIJA - AMŽINA

FOTO: Victor Morozov
Kiekvienas iš mūsų namuose turime nuotraukų albumų, tačiau vieni padėti lengviau pasiekiamoje vietoje, o kiti kažkur nežinioje, vien dėlto, kad nuotrauka neturi šarmo, nors ir įamžinta puiki akimirka. Bet nėra jokių standartų sąvokai šarmas ar charizma- kiekvienas ją nusistatome pagal save. Vestuvinių paslaugų parodoje- šventėje „Mūsų Vestuvės!“, turime daugiau nei 20 dalyvaujančių fotografų: mes pasirūpinome, jog kiekvienas atrastų fotografą, pagal savo norus, mintis bei tarpusavio ryšį, o ir džiaugtis galėtų vartydami savo vestuvių švenčių fotoalbumus dar daug daug metų.
Praėjusių metų vasarą buvo atliktas tyrimas: gatvėse buvo apklausiamos poros ir užduodami klausimai apie jų fotoalbumus. Buvo apklausta 600 porų, iš jų 85% teigė, kad yra labai nusivylę savo šventinėmis fotografijomis. Dabar šie žmonės sako, jog jeigu galėtų atsukti laiką atgal, daugiau dėmesio skirtų jų lūkesčius atitinkančio fotografo paieškai, susitikimams, bendravimui- juk nuo to priklauso ne tik fotoalbumo žavesys, bet ir jo išliekamoji vertė.
Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės!“ reklamoje, James‘u Bond‘u bei jo seksualiaja partnere Halle Berry, tapo Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko. Jau nuo šiandien Vilniuje galėsite išvysti dideles nuotraukas, kuriose charizmatiškieji Deivydas ir Katažina kviečia į „Mūsų Vestuves!“ Vardan puikių ir šarmingų nuotraukų, plušėjo geriausi mados guru: Katažinos vestuvine suknele rūpinosi VAMP mados namai, Deivydo kostiumu- vyriškų kostiumų salonas „New Men“, makiažu- Aliona Borisniova („Lotus“grožio salonas), o nuostabias akimirkas įamžino fotografas Viktor Morozov (www.menine-foto.com)
Įsivaizduokime, tylą pakeičia skambi muzika, tamsą- šviesos lašeliai ir žengia, Jie, plojimų aibėse: nieko veltui nebūna- gal tai pirmieji žingsniai santuokos link…
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai