Idėja vestuvėms: dekoruojame fotodrobėmis


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.5

FOTO: Aukso Gija
Labai norėčiau, kad visa tai rašytų mano būsimas sužadėtinis, bet jis nėra romantiškas ir žinau, kad pasipiršimas tikrai bus visai neromantiškas – pernelyg jaudinantis, tačiau be galo mielas ir nepamirštamas mums abiems.
Taigi, šnekant apie romantiškus pasvajojimus, štai visai paprastas, bet nekasdieniškas scenarijus.
Vasario antroji savaitė, Šv. Valentino diena (jau būtų 5 metai ir keli mėnesiai kaip esame kartu). Jis – toks pat mieguistas, kaip visada. Taigi išeinu palikdama jį miegantį. Visiškai jokių įtarimų visą dieną.
Sugrįžusi iš darbo randu puokštę gėlių. Nesvarbu, kokių ir kokios spalvos, juk žinau, kaip jam sunku išrinkti gėles. Tai man pasirodo keista ir netikėta. Puokštėje randu raštelį su sveikinimu Šv. Valentino dienos proga. Aš laiminga ir vis dar nieko neįtariu.
Vakarop sulaukiu pasiūlymo nuvažiuoti į kiną, teatrą ar tiesiog suvalgyti kebabų – nesvarbu kur, svarbu kartu. Po to jis pasiūlytų eiti pasivaikščioti po naktinį Vilnių. Tai mane nustebintų, nes jis mieliau rinktųsi pasivažinėjimą. Bet, žinoma, aš sutinku.
Pakylame kur nors aukštai, tačiau dar nėra tamsu. Šnekamės, koks gražus vaizdas atsiveria, ir kad čia reikėtų atvažiuoti dažniau. Tada visai netikėtai pasako, kad turi man kai ką ir po ilgų įkalbinėjimų parodyti, ištraukia guminukų pakelį (juos aš labai mėgstu). Kol drauge juokiamės jis iš kišenės dar kažką išsitraukia. Vėl bandau pasižiūrėti, kas ten. Jis atidaro delną, o ten žiedelis… Nuo čia nebereikia žodžių. Užtylame abu. Jis virpėdamas užmauna žieduką ant taip pat virpančio piršto. Užtvirtinantis klausimas. Užtikrinantis atsakymas. Šypsenos abiejų veiduose. Stiprus apsikabinimas. Šaltos nosytės pojūtis prie mano kaklo... Visam gyvenimui įsimintinas vakaras.
Tokia paprasta ta svajonė… Viena iš kokio šimto. Netikėtai, neįprastai, bet įsimintinai man bei Jam.
Dalyvė J. S. 

Kaip dalyvauti?

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai