Žaidimai vestuvėms


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.6

FOTO: Aukso Gija
esu Margarita. Man 25-eri, o mano mylimajam – 30. Draugaujame jau šešerius metus ir vis laukiu, kol pasipirš. Visi jam daro spaudimą: tiek draugai, tiek šeimos nariai, bet, deja, spaudimą jis vis atlaiko.
Labai norime statytis namą, tačiau jis vis pasiteisina, kad vestuvių nėra, nes neturime, kur po jų gyventi ir kad pirmiausia reikėtų pasistatyti namą, o tik po to tuoktis. Aš manau, kad kai tik bus žengtas žingsnis link vestuvių, pagreitės ir namo statyba. Taigi, jau kurį laiką galvoju, kad man reikia jam pasipiršti. Kelis kartus kalbėjomės apie tai ir jis nieko prieš tokią idėją neturėjo. Tad štai ką tik toptelėjo mūsų piršlybų scenarijus.
Susipažinome prieš šešerius metus „Bix“ bare. Susipažinimo istorija graži, bet šį kartą ne apie tai. Kadangi susipažinome vietoje, kurioje lankosi daug jo draugų, tai norėčiau pasipiršti būtent ten. Turime vieną mėgstamą grupę, kurią planuojame kviestis į vestuves, kai jos pagaliau įvyks. Tai grupė „Žalvarinis“ – visus grupės narius pažįstame, karts nuo karto jie groja ir „Bix“ bare.
Mano piršlybų scenarijus būtų paprastas, bet, manau, nepamirštamas. Susikviesčiau visus draugus, kuriuos tik turime. Tai būtų tarsi atsitiktinumas, kad visi susirinko į vieną vietą. Įpusėjus koncertui muzikantai pakviestų mane ant scenos atlikti – tariamai atlikti – vieną dainą (o gal iš tikro būtų gera mintis drauge su grupe parašyti dainą apie piršlybas). Žodžiu, tos dainos pagalba aš pasipirščiau savo meilei. Manau jis išvirstų iš koto kaip ir kiti ten esantys. Retai kada mergina peršasi, o dar ir ne romantiškoje aplinkoje, o vietoje, kuri mums, tiesa, visada išliks pati geriausia. Vieta, kurios dėka mes esame kartu. Ir nors daugelis kalba apie romantiką, mano vyas nėra vienas iš jų, tad manau tokio pobūdžio piršlybos jam labai patiktų.
Dalyvė M. 

Nori dalyvauti ir Tu?

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai