Karščiausi pastebėjimai 2016 m. nuotakoms


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.7

FOTO: Aukso GIja
Pasidalinsiu savo meilės istorija ir aš. Man 19 m. Turiu merginą su kuria kartu esame jau metus laiko. Ji laukiasi vaikelio. Norėčiau jai pasipiršti, bet nežinau, kaip ir kada būtų tinkamas laikas. Norėčiau jai pasipiršti netikėtai, kuomet ji būtų užsiėmusi ir neturėtų laiko galvoti apie sužadėtuves. Noriu savo mažutę nusivežti prie jūros, bet neturiu su kuo ir kada... Noriu padovanoti jai visą pasaulį, bet tai padaryti neįmanoma… Noriu padovanoti jai saulę, nes ji pati nuostabiausia, bet to padaryti irgi negaliu... Jai galiu padovanoti vienintelį dalyką – mažą širdelę, kuri priklauso tik jai... Padovanosiu ir savo gyvybę, jei šito prireiks... Man tik viena svarbu, kad ji būtų pati laimingiausia…
Noriu pasipiršti netikėtai, noriu ją nustebinti gražiai ir paslaptingai...
Ačiū tiems, kas skaitėte, ir kam mano istorija patiko.

Nori dalyvauti ir Tu?

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai