Tiesiai nuo podiumo: kokią vestuvinę suknelę rinktis 2012 metais?


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.8

 
FOTO: Aukso Gija
Labai norėčiau dalyvauti Jūsų konkurse Štai turiu tokį nuostabų žmogų, su kuriuo jau draugauju 4 metus, labai ją myliu ir tikrai žinau, jog ji yra man skirta. 
Ją nustebinti yra nesunku, nes ji yra labai paprasta , tad scenarijus būtų toks:
Pakviesčiau ją į centrą, užgrotų muzika (Bruno Mars Mary you)
o keli žmonės pradėtų šokti, tuomet dar keli prisijungtų prie jų (ji būtų nustebusi: kas čia tokio vyksta?) Įpusėjus šokiui prisijungčiauir aš. Ji abstulbtų. BŪTŲ TIKRAI NUSTEBINTA. Per dainos kulminaciją prisijungtų visos giminės (iš mano ir jos pusės, mūsų giminės labai linksmos, tiesiog nuostabios, tai būtų tiesiog nepakartojama). Tada Jolanta, mano panelė, išvis abstulbtų! Ir po dainos aš prie visų paprašyčiau Jos rankos. Po iškilmių ją pavogčiau į Druskininkus, romantiškai praleisti laiką dviese...
Galbūt mano planas nėra pats geriausias iš visų Jūsų skaitytų, bet jis yra nuostabus tuo, kad šis planas tikrai 100 procentų nuskaidrintų kelių žmonių gyvenimus visam laikui
Geros dienos ir nuoširdžiai tikiuosi – iki susitikimo
Konkurso dalyvis V. S. 

Nori dalyvauti ir Tu?

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai