Tavo vestuvės vasarą – ar viską padarei? Pasitikrink!


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.9

FOTO : Aukso GIja
Draugaujame jau ketverius su puse metų, ne kartą esame kalbėję apie sužadėtuves, tokias, kurias būtų malonu prisiminti. Trečiais draugystės metais vaikinas per Valentino dieną mane pažadino šiltu bučiniu. Staiga prabudus jo veide pamačiau šypseną, už nugaros rankose jis kažką slėpė. Paklaustas, ką slepia, jis žiūrėjo į mane įsimylėjusiomis akimis ir pasakė:
– Nesvarbu, kad tu nepasidažius, kad neseniai atsikėlus, visa susivėlus, mažyte, sveikinu tave su mūsų meilės diena, ir noriu įteikti mažą dovanėlę. (ir ištraukė iš mažos raudonos dėžutės žiedelį. Žiedelis kuklus, iš pirmo žvilgsnio ne toks, apie kurį kažkada svajojau, bet tądien jis man atrodė tobulas, toks ypatingas... )
Likau tokia nustebinta, tokia sužavėta savo brangiausiojo staigmena... Nespėjus dar nieko ištart, jis man pasakė:
– Noriu, kad su manimi būtum amžinai, nes be tavęs mano gyvenimas nebūtų toks, koks yra dabar. Tik tu mane išmokei būti geresnį, išmokei mylėti taip nuoširdžiai...
Ta diena buvo tokia nuostabiai nuostabi, gera ją prisiminti. Todėl savo tikrąsias sužadėtuves įsivaizduočiau panašiai. Kad vaikinas man nieko nesakytų, o pats sugalvotų, kaip pasipiršti, kad man tai būtų staigmena. Nuoširdžiai mylintis vyras gali sugalvoti šimtus būdų, kaip nustebint savo merginą. Tai, kas daroma su meile, visada būna nuoširdžiausia.
Dalyvė D. L. 

Kaip dalyvauti?

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai