Dovanų idėjos: jam ir jai


TIESIAI NUO PODIUMO: KOKIĄ VESTUVINĘ SUKNELĘ RINKTIS 2012 METAIS?

 
Kiekvienais metais dizaineriai stengiasi, kad įsimintiniausia diena taptų gražia ir madinga švente. Būsimoms 2012 metų pavasario/vasaros nuotakoms jie pateikė įvairių stilių suknelių. Šiandien kartu su mados galerijos „Inži“ profesionalais siūlome susipažinti su pagrindinėmis ateinančio vestuvių sezono mados tendencijomis ir pasisemti idėjų, vestuvių dieną Jums padėsiančių atrodyti nepriekaištingai.

Lengvi, permatomi audiniai

Per praėjusių metų rudenį praūžusias Milano, Paryžiaus, Londono ir Niujorko mados savaites pristatytos vestuvinių suknelių kolekcijos pasižymi geromis medžiagomis ir nepriekaištinga kokybe. Suknelės siūdinamos iš lengvų, plonų audinių, kaip, pavyzdžiui, šifonas, organza ar nėriniai. Pastariesiems daug dėmesio skyrė mados atstovai Marchesa, Moschino ir Alfred Angelo. Ypatingai šių metų kolekcijose akcentuojami gėlių motyvai. Štai Erdem kolekcijoje gėlės pražysta pačiame audinyje, tuo tarpu John Galliano dirbtinėmis gėlėmis papuošia vieną vestuvinės suknelės petį. Romantiškas, su daug tiulio sukneles šiemet rinkosi dizaineriai Vera Wang, Amsale Aberra ir Carolina Herrera. Plaukiančias, tarsi plevenančias vėjyje sukneles pristatė Temperley London. Drąsioms ir itin seksualiai norinčioms atrodyti nuotakoms Christian Dior siūlo permatomo audinio sukneles, išryškinančias visus jūsų figūros linkius.

Ateinantį sezoną bus itin madingos iliuziją sukuriančios detalės

Dizaineriai Carolina Herrera, Alfred Angelo, Monique Lhuillier pataria nuogas rankas ir nugarą bei gilias iškirptes pridengti permatomu audiniu, nėriniais ar tiuliu. Tai sukurs kuklios, bet tuo pačiu rafinuotos ir seksualios nuotakos įvaizdį. Šių metų pavasario/vasaros kolekcijose dominavo ilgos permatomos rankovės, kurias pristatė Legends by Romona Keveza, Wtoo Brides bei Monique Lhuillier. Taip pat išlieka madingos berankovės vestuvinės suknelės, pabrėžiančios pečių liniją ar su įvairaus pločio petnešėlėmis bei trumpomis rankovėmis.
Elegantiška ir santūri, romantiška ir karališka, drąsi ir šiek tiek ekstravagantiška. Kaip matome, šiemet dizaineriai siūlo net keletą madingos jaunosios įvaizdžių. Pagrindines pavasario/vasaros tendencijas atspindinčias sukneles galima pamatyti ne tik garsių pasaulio dizainerių kolekcijose. Madingų idėjų, kurias siūlo Kaune įsikūrusi „Inži“ galerija, rasite peržiūrėję mūsų nuotraukų aplanką.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai