„Špoko šventė“ – stulbinantys dekoro atradimai


VESTUVINĖ SUKNELĖ: MAXI VS. MINI

Elegantiška ir santūri, romantiška ir karališka, drąsi ir šiek tiek ekstravagantiška. Kaip matome, šiemet dizaineriai siūlo net keletą madingos jaunosios įvaizdžių. Pagrindines pavasario/vasaros tendencijas atspindinčias sukneles galima pamatyti ne tik garsių pasaulio dizainerių kolekcijose. Madingų idėjų, kurias siūlo Kaune įsikūrusi „Inži“ galerija, rasite peržiūrėję mūsų nuotraukų aplanką.

Klasikinės ilgos vestuvinės suknelės vis dar neapleidžia savo populiarumo pozicijų

Itin madingu akcentu šiemet tampa suknelės skeltukas. Gilus skeltukas Jūsų suknelės priekyje ar jos šone sukurs šiuolaikiškos ir gundančios nuotakos įvaizdį, kurį ant podiumo pristatė dizaineriai Nicole Farhi ir Jasper Conran. Dar viena madinga idėja Jūsų suknelei – iš dviejų sluoksnių pasiūtas sijonas. Būkite tikra: pasirinkusi tiek iš to pačio, tiek iš skirtingo audinio pasiūtą dviejų sluoksnių sijoną, kaip galima išvysti Tata Naka, Christos Bridal bei Junko Yoshioka kolekcijose, pataikysite tiesiai į mados tendencijų dešimtuką.

Drąsiai rinkitės ir trumpas sukneles

Norinčios pabrėžti dailias kojas ir valiūkišką charakterį gali drąsiai rinktis trumpas sukneles. Madingos tiek kelius siekiančios, tiek aukščiau jų platėjančios ar aptemptos mini suknelės. Balerinos tipo sijonus ant šių metų podiumo pristatė Oscar de la Renta, tulpės formos sijonai dominavo Amsale kolekcijoje, tuo tarpu itin trumpiems sijonams simpatijas atidavė Marchesa, Alfred Angelo, Jenny Lee ir Monique Lhuillier. Rinkdamosis suknelę, atkreipkite dėmesį ir į detales: Valentino mados namai siūlo rinktis subtilias, nedaug dekoruotas sukneles, tuo tarpu Louis Vuitton, Sarah Burton bei Jenny Packham ragina papuošti savo suknelę plunksnomis, nėriniais ar originaliomis detalėmis pečių juostoje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai