Palinkėjimai jaunavedžiams – kortelės su asmenukėmis


TRANSPORTAS SVAJONIŲ VESTUVĖMS

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Pamąsčius apie vestuvių transportą, kurį siūloma nuomotis šiandien, rinktis tikrai yra iš ko. Automobilius nesunkiai galima priderinti prie vestuvių stiliaus, temos, jaunųjų poreikių. Nuo to, kokią sumą planuojama skirti vestuvių transportui, skiriasi ir pasiūla.
Kai prieš maždaug penkiolika metų išgirsdavome žodžius „vestuvių transportas“, ne vienam iš mūsų prieš akis iškildavo toks vaizdas: daug įvairių markių ir spalvų (iš pusbrolių ir jų draugų surinktų) automobilių, kuriais jaunųjų artimieji ir draugai važiuoja prie „zakso“, o po to – fotografuotis. Vėliau šį vaizdą pakeitė praktiškesnis variantas: ankštas limuzinas, kurio viduje vienas šalia kito susėdę jaunieji ir svečiai į tas pačias vietas važiuodavo visi kartu. Visi kartu jie galėdavo už jaunųjų laimę pakelti automobilio viduje taures, visi kartu išlipdavo ir įlipdavo į limuziną. Žodžiu, linksmesnė šventė svečiams, didesnė vestuvių sąmata (lyginant su skolintomis „audinėmis“ ir „golfais“) jauniesiems.

Plati retro automobilių gama

Šiandien jaunieji gali atsipūsti: jiems siūloma kur kas daugiau. Jeigu jaunieji yra neabejingi senoviniams automobiliams, šiandien jie gali rinktis ir septintojo dešimtmečio „volgas“, „pobedas“, elegantiškuosius amerikietiškus automobilius, tokius kaip „Zimmer Golden Spirit“, o kur dar įspūdingoji „Buick Riviera“, 1962-ųjų „Cadillac de Ville“ arba „Rolls-Royce Silver Cloud III“... Šių akį traukiančių automobilių kainos – labai įvairios, pvz., norintieji važiuoti restauruotu tarybiniu automobiliu, už valandą (važinėjantis ne mažiau nei 4 val.) jas nuomojančiai įmonei sumokės apie 100 Lt, pasirinkusieji „Zimmer Golden Spirit“ (nuomojantis iki 6 val.) už valandą, praleistą šiame automobilyje, mokės apie 300 Lt, o neatsispiriantieji „Rolls-Royce‘o“ prabangai – už pirmą valandą mokės apie 1200 Lt, o už visas kitas – maždaug po 500 Lt.

Gal vestuvių dieną vairuoti pačiam?

Jeigu Jums visgi labiau patinka ne retro automobiliai, o, pavyzdžiui, „Audi Q7“, „Lexus LS 460“, BMW X5 ar „Mercedes-Benz S350“, diena (su vairuotoju) kainuos apie 1400 Lt. Jeigu nusprendėte, kad Jūsų pokalbių automobilyje neturėtų klausytis vairuotojas, galite, pvz., už maždaug 300 Lt. parai išsinuomoti „Mercedes-Benz SLK“ kabrioletą ir jį vairuoti patys. Gal ir visai neblogai atrodytų už juodo prabangaus kabrioleto vairo sėdinti jaunoji. Kad netradiciškai, tai jau tikrai.

Autobusas „kabrioletas“

Tačiau organizuojant vestuves svarbus ne tik jaunųjų (jeigu jie nusprendžia visur važinėti atskirai nuo svečių) transportas. Jaunuosius lydintys žmonės visur gali važinėti ir savo transportu, tačiau ar tai tikrai gera mintis – neskubėkite nuspręsti be svarstymų. Jeigu norite, kad ne tik Jums, bet ir svečiams būtų linksma, ir manote, jog smagiausia, kai svečiai važiuoja visi kartu, galite išsinuomoti mikroautobusą, limuziną arba autobusą. Parai nuomodamiesi mikroautobusą, už jį (priklausomai nuo markės, naujumo, kelionės trukmės ir t. t.) galite sumokėti nuo 400 iki 600 litų. Už didelį autobusą teks sumokėti dvigubai daugiau. Kalbant apie autobusus, savo vestuves galite paversti išskirtinėmis išsinuomoję atvirą MAN markės autobusą „Kabriolet“ arba amerikietišką mokyklinį autobusą „Chevrolet“, tačiau už šį malonumą gali tekti sumokėti net apie 2500 Lt. Beje, svarbu paminėti ir tokį faktą, kad „kabrioletas“ važiuoja 50 km/val. greičiu, tad tolimų kelionių planuoti nepatariama.

O gal vis dėlto limuzinas?

Tiems, kam nei vienodi lengvieji automobiliai, nei mikroautobusai, nei autobusai nekelia susižavėjimo, teks rinktis limuzinus. Jie skiriasi ir gabaritais, ir išvaizda, ir vidumi (patogumu, baro subtilybėmis, specialiais efektais, pvz., žvaigždėto dangaus ir pan.). Skirtingos ir jų kainos. Pavyzdžiui, už pirmas šešias valandas važiuojant 8 vietų „Rolls-Royce“ limuzinu teks mokėti apie 350 Lt/ val., prabangiu 12 vietų limuzinu – apie 240 Lt/val., 20 vietų „Hummeriu“ arba 24 vietų „Ford Excursion“ – apie 400 Lt/val.

Nepamirškite nuolaidų

Jeigu gyvenate ne tame mieste, kuriame yra nuomojamas Jums patikęs transportas, už atvykimą gali tekti papildomai sumokėti kelis šimtus litų. Ir dar: nuomodamiesi ilgesniam laikui (pvz., daugiau nei 6 val.), nepamirškite pasiteirauti apie nuolaidas. Šiuo metu transportą nuomojančios įmonės pasiryžusios derėtis.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2010-04-08 13:53
Vilma
Mes tai su savo masiniuku riedesime :) ir jaunikis uz vairo :D pamastem kad musu masiniukas mums mieliausias :) papuosime graziai ir bus ciki :)
2010-03-25 17:25
to apgaue
karieta labai romantiska, fainai:)
2010-03-24 22:36
apgaule
As labai noriu karietos :) man taip grazu, taip romantiska
2010-03-24 15:03
taupi
mes su savo masinytem vaziuosim. pataupysim pinigelius.
2010-03-24 00:52
ta_pati
Mano nuomone limuzinai jau atgyvene. Labai graziai atrodo senovines grazios masinos, bet tas malonumas nemazai atsieina... Ir is viso manau, kad lb super butu patiem vaziuoti su savom masinom. Ir paprasta ir pinigai susitaupo.
2010-03-17 17:13
Laura
As samdyciau autobusiuka:)
2010-03-17 13:07
giedre
As niekaip neapsisprendziu ka daryt, patarkit:
1. ar samdyt limuzina ir 10 zmoniu (5 poros) vazines juo susispaude. Bendrausim visi kartu, bet bus anksta.
2. ar samdyt autobusiuka ir laisvai sedet, bet jis man nelabai grazus:)
3. ar vazinet patogiai visiems atskirom masinom. Bus patogu, bet nebendrausim visi:)
2010-03-10 13:27
Vilte
Na nznau as noreciau, kad mane veziotu, nereiktu man vairuoti nervintis del kokio kamscio kelyje ar i kelia isnegusio suns:) Ramiai sedi sau gale ir niekuo nesirupini:)
2010-02-08 22:29
Jaunieji
Musu draugai, o ir mes linke pataupyti vestuviu transportui. Mums daug svarbiau geras fotografas. Kita vertus, galvoju, kad limuzinai jau atgyvenes dalykas. Vat patiems vairuoti auto - visai smagu butu:)