Pasidaryk pats: popierinė gėlė


VESTUVINĖ SUKNELĖ: ROŽINIAI IR JUODI TONAI

Elegantiška ir santūri, romantiška ir karališka, drąsi ir šiek tiek ekstravagantiška. Kaip matome, šiemet dizaineriai siūlo net keletą madingos jaunosios įvaizdžių. Pagrindines pavasario/vasaros tendencijas atspindinčias sukneles galima pamatyti ne tik garsių pasaulio dizainerių kolekcijose. Madingų idėjų, kurias siūlo Kaune įsikūrusi „Inži“ galerija, rasite peržiūrėję mūsų nuotraukų aplanką.

Nuo klasikinės baltos iki šokiruojančios juodos

Taip būtų galima trumpai apibūdinti ateinančio šiltojo sezono vestuvinių suknelių spalvų madą. Drąsiai ir moderniai bei išsiskirti norinčiai nuotakai dizaineriai šiemet siūlo ne tik tradicinę baltą ar jos atspalvius. Garsioji Vera Wang savo kolekcijoje kviečia rinktis kreminę ar netgi juodą spalvą. Madinga baltą derinti su juoda. Na, o jei vis dėl to neišdrįsite įtraukti juodos detalės į savo vestuvinį ansamblį, tačiau vis tiek norite išsiskirti ir mėgstate eksperimentuoti, rinkitės gelsvus, žalsvus, melsvus bei rožinius tonus.

Rožiniai tonai itin madingi

Beje, pastarieji šiemet turėtų tapti itin populiarūs, juk būtent garsioji aktorė Reese Witherspoon savo vestuvių dieną vilkėjo rožinės spalvos suknelę, kurią jai pasiuvo dizainerė Monique Lhuillier. Rožiniai atspalviai taip pat vyravo daugelio dizainerių ar prekės ženklų, kaip, pavyzdžiui, Antonio Berardi, Wtoo Brides, Rivini, pavasario/vasaros kolekcijose. Ateinantį sezoną savo simpatijas taip pat galite drąsiai atiduoti visiems „nude“ tonams, kaip tai padarė žymusis Zac Posen. Aukso ir sidabro spindesys 2012 metų pavasarį/vasarą – idealus pasirinkimas. Daugelis dizainerių, tame tarpe Sarah Burton, Jenny Packham, Christopher Kane, šiemet sukneles puošia įmantriomis aukso ar sidabro detalėmis ar tviskančiais žvyneliais.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai