Pasidaryk pats: papuošimai iš popierinių servetėlių


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.10

FOTO: Aukso Gija
Svajonių sužadėtuvių scenarijus
Norėčiau pagirti vaikinus, kurie patys nusprendė parašyti laišką į šį konkursą. Iš tiesų – esate šaunuoliai!
O kiti kaip? Kokie tie mūsų vaikinai nenaudėliai... Aš ir savo berniukui nusiunčiau nuorodą į konkursą, bet argi jis pagalvojo parašyti laišką? Nė velnio! Nepykstu ant jo, tiesiog galbūt tai buvo dalis svajonės...
Pažiūrėkite, kiek panelių aprašė savo svajones – aš irgi viena iš jų, nors konkursas skirtas labiau vaikinų auditorijai. (Na, nebent panelė labai norėtų pasipiršti vaikinui.)
Visokiausių įkvepiančių idėjų esu mačiusi internete, pasakojimuose arba filmuose. Realybė truputį skurdoka, esame abudu studentai. Jis dirba iki vakaro. o vėliau skuba į vakarines studijas. Namo grįžta 22 val. Taip ir lekia laikas nejučiom. Jau vasario 15 d. bus 4 metai ir 2 mėnesiai, kai esame kartu. O kokia žavi buvo to žodžio „MES“ pradžia, gal pusmetį, o gal metus jis mane kibino, gėlytes vežiodavo, saldainiukais vaišindavo. Vieną kartą buvo atvažiavęs marškiniais išvirkščiais, vėliau, kai draugai jam pasakė, kad jis su tokiais marškiniais, tai tas susigėdijęs skambino ir klausė, kodėl nepasakiau, o aš tuo tarpu dar truputį gėdijausi jo ir šiaip pagalvojau, gal taip reikia. ☺ Kaip padėką už savo meilumą jis gaudavo tik bučinuką į skruostą. Tik kai jis pasveikino mane su 18-uoju gimtadieniu gavo bučinuką į lūpas (ne prancūzišką bučinį, o paprasčiausią bučkį į lūpas). Vėliau jis sakė, kad visą dieną vaikščiojo netekęs žado. Daug buvo smagių akimirkų, bet dabar ta rutina mus gąsdina. Mes ne taip kreipiam dėmesį į smulkmenas, jau pasiektas tas etapas kai reikia kažką keisti.
Turiu vieną priežastį, kodėl aš noriu vestuvių. Noriu sugriauti mūsų šeimos lemtį: mano mama su vaikinu draugavo 7 metus, o vėliau išsiskyrė ir susituokė su kitu, nors jis nebuvo geresnis, bet mano tėvas. Mano sesė irgi su savo vaikinu draugavo apie 7 metus ir išsiskyrė, susituokė su visai kitu vaikinu, dabar jau mano sūnėno tėvu. Tikiuosi, jiems bus viskas gerai ateityje. Kai ateina laikas skirtis po tiek laiko, nesinori išbraukt tų 7 metų iš savo gyvenimo, bet reikia – taigi nepaliksi tų visų nuotraukų, kur su savo EX- taip nuostabiai glebėsčiavaisi arba bučiavaisi, kai turi jau savo naują šeimą.
Nenoriu, kad man taip atsitiktų, nenoriu laukti tų 7 metų, o vėliau trinti nuotraukas iš kompiuterio ir iš atminties. Noriu vestuvių dabar, kol esu jauna.
Labiausiai mane žavi visokiausios sužadėtuvių staigmenos, tokios kaip, pavyzdžiui, piršlybos kinoteatre su specialiai merginai sukurtu filmu, patinka ekspromtiškos sužadėtuvės-vestuvės, žavi tas tikslus kiekvienos detalės parinkimas per piršlybas. Patinka tos visos mylimam žmogui skiriamos pastangos.
Tikslaus scenarijaus neplanavau, kadangi pati sau nesipiršiu. Yra tik kai kurios detalės, norėčiau, pavyzdžiui, žieduko ne su akmenuku, o su perlu. Man tai labai gražu (nors, žinoma, neatsisakyčiau ir plastikinio žiedelio nuo mylimojo).
Noriu, kad po sužadėtuvių liktų kokia nors filmuota medžiaga arba mini klipukas, noriu, kad jame būtų užfiksuotas tas kvapą užgniaužiantis momentas.
Juk gyvenimas matuojamas ne įkvėpimų skaičiumi, o akimirkomis, kurios priverčia sulaikyti kvėpavimą.
Sekmės visiems ir visoms, tegu išsipildo Jūsų svajonės!
D. A. K.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai