Vestuvių filmavimas (Nuorodos)


PIRMOJI PARODOS „MŪSŲ VESTUVĖS“ DIENA (PAPILDYTA)

 
 
FOTO: Victor Morozov
Pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena prasidėjo. Parodos dalyviai dailiai pasipuošę laukia būsimųjų jaunavedžių, o jų čia kas minutę vis daugėja. Besišypsančios poros vaikštinėja ir viską renkasi savo vestuvėms: gėles, sukneles, vyriškus kostiumus, kvietimus, fotografus ir visa, kas miela širdžiai ir ko tikrai reikia per vestuves. Šiandien čia tikra šventė.

Vestuvinių suknelių rojus

Paroda – tikras džiaugsmas būsimoms nuotakoms. Čia savo naujausius darbus demonstruoja ką tik viešai savo kolekciją pristatęs Liutauras Salasevičius, VAMP mados namai. Rasite Viktorijos „Tiulio fėjos“ suknelių ir dar daug kitų vestuvinių suknelių atstovų. „Man labai patinka parodoje, nes čia didžiausias suknelių pasirinkimas vienoje vietoje ir nereikia bėgioti po visus nuomos salonus“, – įspūdžiais dalinosi parodos dalyvė Julija. Čia vestuvinę suknelę ras net ir pati išrankiausia nuotaka. „Man patinka, kad jos visos tokios skirtingos, o scenoje vykstantys suknelių defile – geriausia parodos dalis. Jaučiuosi kaip per mados savaitę tik nuotakoms“, – juokėsi parodos lankytoja Indrė.

Parodoje rasite visus specialistus

Tik įėjusius pro duris jus pasitinka profesionali vaizdo operatorių ir fotografų komanda, kuri fiksuoja kiekvieną parodos akimirką ir yra pasiruošusi su jumis susitikti ir pabendrauti, aptarti jūsų vestuvių filmavimą ar fotografavimą. Juk seniai jau praėjo tie laikai, kai filmavom viską nuo pradžių ir vėliau penkias valandas žiūrėdavome juostas. Makiažo meistrai patikės jums visas grožio paslaptis, žiedų atstovai padės išsirinkti tinkamiausius žiedus, gėlių salonų atstovai su jumis iškvėpins visą aromatų jūrą. Na, o teisybę pasakius, visko aprašyti neįmanoma. Šiandien čia privaloma apsilankyti ir viską patiems pamatyti.

Parodoje susituoks Gerda ir Andrius

15 val. parodoje susituokė įsymylėjėliai. Šventinės parodos „Mūsų Vestuvės“ organizatoriai š. m. sausio mėnesį atsirinko būsimus jaunavedžius. Konkurso nugalėtojais tapo jauna, tyra meile vienas kitam prisiekusiųjų pora – Gerda Zemenskaitė (22 m.) ir Andrius Morozovas (22 m.).
FOTO: Victor Morozov
Poros tuoktuvės vyko šiandien, vasario 11 d., viešame renginyje, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“, Vilniuje. Visą švent atrodė išties įspūdingai: nuotaka ir svečiai nesulaikė ašarų, tačiau akyse švytėjo meilė ir džiaugsmas, kad pagaliau štai toji išsvajotoji diena. Dar kartą visi sveikiname jaunavedžius ir linkime jiems laimingos santuokos. Jaunavedžiai sakė jaučiasi itin laimingi ir patenkinti, nes viskas vyko būtent taip kaip jie ir svajojo. 

Susitikime parodoje

Susitikite su parodos dalyviais ir lankytojais, pabendraukite. Šiandien ypatinga proga ir visi jums suteiks naudingos informacijos. Iki pasimatymo parodoje dar ir rytoj. Šeštadienį (11 d.) lankytojų laukiame nuo 10:00 iki 19:00 valandos ir sekmadienį (12 d.) lankytojų laukiame nuo 10:00 iki 16:00 valandos… ApieVestuves.lt komanda ruošia straipsnių ciklą ir visais naujausiais atradimais pasidalinsime jau kitą savaitę. Šiandien ir rytoj rašome straipsnius online, sekite mūsų Facebook‘o srautą ir skaitykite tinklalapį. Čia visos naujienos tiesiogiai.

Video klipas 

 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai