Vestuvių planavimo PERTRAUKA


PARODOJE „MŪSŲ VESTUVĖS“ MAŽAI DĖMESIO VYRŲ GARDEROBUI

 
FOTO: Andžej Davydenka
Šiemet į parodą „Mūsų vestuvės“ kai kurie vyrai atvyko be savo išrinktosios. Gal dairosi sužadėtuvių žiedo? Keista, bet šiemet renginyje panoro dalyvauti ne daug vyrišką garderobą siūlančių įmonių. O kokios vestuvės be naujo ir stilingo kostiumo? Apie tai, kokie mados „vėjai“ sklando kostiumų rinkoje ir kokius kostiumus renkasi būsimieji jaunikiai, kalbamės su olandų įmonės „Suitsupply“ atstovu Elvijumi Keršuliu.
Vyriškus kostiumus parduodančių įmonių atstovai pastebi, kad šiuo metu itin madingi kostiumai iš kokybiškų audinių – vilnos, netgi velveto. Jų liemenavimas griežtas, kelnės ir švarko rankovės siaurintos, be to, švarke yra įsiūvama trečioji kišenėlė (angl. „ticket pocket“).
Tie vyrai, kurie galvoja, kad vilkėti liemenes po švarkais atgyvena – turėtų tai mesti iš galvos. Jei vestuvės žiemą – liemenė pasitarnaus ne tik kaip stiliaus elementas, bet ir šildys.
E. Keršulis pabrėžia, kad vyrai vestuvių dieną dažniausiai nori vilkėti juodą kostiumą: „Mes patariame išsivaduoti iš konservatyvių idėjų ir rinktis įdomesnę medžiagą, tarkime, subtiliai raštuotą. Deja, retas kuris išdrįsta“.
Specialistai pataria išskirtinei šventei kostiumą siūdintis, o ne pirkti jau pasiūtą. Ir tai nėra prabanga! Kostiumas pasiūtas pagal konkretaus žmogaus išmatavimus bus ne tik daug patogesnis, bet ir atrodys gražiau, o sumokėti teks tik keliais šimtais litų brangiau. Vienintelis trūkumas, jei nusprendžiama kostiumą siūdintis, laikas – įprastai tenka laukti apie dvi savaites. Taigi tie, kurių vestuvių data dar tik galvoje – turi apsčiai laiko tuo pasirūpinti.
Pasiteiravome kostiumų pardavėjų, kokie marškiniai dera prie tamsios spalvos kostiumo ir sulaukėme vienareikšmiško atsakymo – balti.
Jei nuspręsite vestuvių proga pasipuošti smokingu, nepamirškite lakuotų batų ir „varlytės“.
Kiek žmonių – tiek nuomonių. Svarbiausia – eksperimentuoti skoningai.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2012-02-12 22:29
Toma
vyrams truko info, bent kaklarysi norejom nupirkti