Po lašelį meilės kiekvienam svečiui


IŠ PARODOS „MŪSŲ VESTUVĖS“ DALYVIŲ LŪPŲ – IR NEPASITENKINIMAS

FOTO: Rimantas Steponavičius
Šiandien, vasario 12 d., 16 val. baigėsi paroda „Mūsų vestuvės“. Antrąją renginio dieną, nors ir spaudė kone 20 laipsnių šaltukas, besidominčių vestuvių šventei reikalingais daiktais ir paslaugomis – netrūko. Parodos dalyviai noriai dalijosi savo verslo paslaptimis ir patarimais. Apievestuves.lt pasidomėjo, kaip savo paslaugas pristatančios įmonės vertina renginį ir ar jis pateisino lūkesčius.

Rūta Stepanovaitė, organizacijos „Viduramžių pasiuntiniai“ atstovė

Iš esmės paroda esame patenkinti. Mes čia – veteranai. Šiemet paroda panaši kaip ir pernai: žmonių srautai dažniausiai priklauso nuo vietos, kurioje įmonė gali pristatyti savo siūlomas prekes ar paslaugas.
Šiemet patekome į tokią vietą, kur ne iš karto esame pastebimi. Lankytojų antroje dienos pusėje padaugėja. Kitąmet irgi dalyvausime.

Rasuolė Šiuipienė, UAB „Lailenas“ komercijos direktorė

Dėl bendros tvarkos parodos metu – norėtųsi, kad kilimai būtų švaresni, nes dabar batelių nespėjame valyti. Labai daug dulkių.
Jei kalbėtume apie rimtesnius dalykus, tai kiek klausinėjau parodos dalyvių, beveik niekas nematė jokios renginio reklamos, išskyrus negausią reklamą televizijoje.
Pirmaisiais parodos organizavimo metais, prieš renginį, pašto dėžutės buvo pilnos skrajučių su informacija apie parodą, taip pat reklamos buvo prekybos centruose.
Jei lygintume su ankstesniais metais, tai žmonių srautas labai mažas. Vakar, šeštadienį, žmonių buvo tik iki 16 val., paskui liko tik dalyviai.
Manyčiau, kad organizatoriai pagailėjo pinigų reklamai. Mes asmeniškai gavome vietą parodoje mainais už tam tikras paslaugas, bet nemanau, kad ta suma, kurią sutarėme – 5000 Lt – atsipirko. Jei būtų tekę mokėti pinigus, kitais metais aš nedalyvaučiau.
Renginiui reikia daugiau reklamos. Galbūt organizatoriai galėjo stipriau padirbėti šiuo klausimu. Reiktų atkreipti dėmesį ir į organizacinius procesus: susidaro toks įspūdis, kad daug kas nesklandžiai vyksta, visi labai pikti.

Fotostudijos „Foto victory“ vadovė Viktorija Kuhlins

Parodoje dalyvaujame pirmą kartą, viskas puiku. Lankytojų srautai iš esmės nenuvylė, gauname nemažai užklausų.

UAB „Ventukų pramogos“, parodos organizatorius Domas Steponavičius

Pagrindinis mūsų darbas – padaryti parodą patrauklią. Visų pirma, atlikome rinkos tyrimus, išsiaiškinome žmonių poreikius.
Sulaukėme daug nuomonių dėl viešų vestuvių. Buvo ir netikri jaunavedžiai. Daug kas kritikavo, kodėl toks sprendimas pasirinktas, tačiau tai pagyvina renginį. Juk kiekvienais metais vestuvių parodoje susituokiama, daug žmonių nori viešai tuoktis, vyksta atrankos, kasmet tai daroma, o mes norėjome kažką originaliau padaryti.
„Aukso gijai“ esame labai dėkingi. Nemanau, kad jiems mažai dėmesio buvo skirta. Dėl organizacinių reikalų – neįmanoma tokio masto parodos suorganizuoti minučių tikslumu.
Parodos organizavimas, žinoma, bus tobulinamas. Reikia lankytojams pramogų – daugiau veiksmo ant scenos. Būtų gerai, kad žmogus, kuris stovi salėje prie kokio nors dalyvio stendo, dar matytų, kas vyksta ant scenos. Galima pastatyti ekspozicijos salėje ekranus.
Dėl dalyvių srauto – koją veikiausiai kaišiojo šaltis.

UAB „Aukso gija“ kolektyvo nuomonė

Blogiausia tai, kad renginio scenarijus gavome iš vakaro. Sekmadienio scenarijų gavau tik šeštadienį. Be to, pirmąją parodos dieną labai daug kas keitėsi: patiems reikėjo daug ką organizuoti.
Mes esame šios parodos didieji rėmėjai. Pasirašydami sutartį ir būdami rėmėjais, manau, turėtume žinoti tikslią programą. Mes ne taip įsivaizdavome ir vykusias vestuves.
Jaunavedžių pristatymas vyko su trukdžiais, nebuvo sukurta gražių emocijų, nepadaryta tikroji šventė, tokia, kokia ji turėtų būti.
Kai dovanojome vestuvinius žiedus, teikėme sertifikatus – daug žmonių išsilakstė iš salės. Vestuvių šventė buvo sugadinta, o tai juk turėjo tapti parodos „vinimi“.
Vakar mes buvome parengę sveikinimą jaunavedžiams, bet negalėjome jo perskaityti, nes mums pasakė, kad nėra laiko. Dėl antrosios dienos viešų sužadėtuvių už greitą reakciją ir profesionalumą esame dėkingi vedėjas.lt Mindaugui Krasauskui, kuris  į savo rankas perėmė iniciatyvą ir kartu su komanda sužadėtuves padarė išties įspūdingas. 
Mes dvi dienas steigėme prizus, jie brangūs. Jei mes būtume galėję organizuoti vestuvių šventę parodos metu, būtume padarę nuostabų renginį, o dabar išėjo taip, kad negalėjome realiai įgyvendinti to, ko mes norėjome. Mes padarėme viską, ką buvome pažadėję. Trūko dėmėsio pačiai sutuoktuvių ceremonijai.
Apskritai renginys per mažai reklamuotas. Be to, reiktų daugiau tvarkos – net kilimai neišsiurbti. Apibendrintai galima pasakyti, kad daug kuo turėjome rūpintis patys – bėgioti, klausinėti. O tai juk jau organizatorių darbas.
Kai nuėjome derinti scenarijaus, mums pasakė, kad jis pakeistas. Antrąją renginio dieną net aparatūros nebuvo, gerai, kad savo kompiuterį atsinešėme.
Pirmąją parodos dieną, iš ryto, turėjo būti aparatūros testavimas, tad mes atvykome 8 val., bet testuoti įrangą pradėjo tada, kai jau rinkosi žmonės, tad turėjome kone tris valandas laukti. Susidaro toks įspūdis, kad nevertina mūsų darbo.

Arkų nuoma užsiimančios įmonės „Jūsų šventėms“ atstovė Laura Semsytė

Parodoje dalyvaujame pirmą kartą, pastebėjimų neturiu, viskas iš organizatorių pusės profesionalu, laiku. Aš buvau orientuota į savo verslą, o ne į organizatorių darbą. Planuojame dalyvauti ir kitais metais.

Inga Mizgirienė, UAB „Juvelyrikos oazė“ atstovė

Mes savo tikslą pasiekėme, gal gelbėja tai, kad gera vieta. Organizatoriams tik pliusus galiu dėti. Siūlyčiau kitąmet dalyvius sugrupuoti. Pavyzdžiui, juvelyrai galėtų sėdėti šalia juvelyrų, fotografai šalia fotografų ir t.t. Taip būtų patogiau, nes dabar lankytojams, norintiems rasti tam tikros informacijos, reikia daug vaikščioti. Jei ir buvo kokių trūkumų parodos metu, tai organizatoriai juos greitai eliminavo.
Su parodos „Mūsų vestuvės“ organizatore p. Edita šiandien popiet susisiekti nepavyko.
Lankytojų atsiliepimus skaitykite „Mūsų-vestuvės“ idejų kraitė lankytojams
Daugiau straipsnių iš Parodos Mūsų vestuvės 2012 m.   atskiroje rubrikoje
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2012-02-15 11:32
Dalyve
Aišku jei patiems būtų pasiūlyta suorganizuoti tokį renginį, vėlgi nežinia ar pavyktų geriau ar blogiau, bet come on, jei jau tai dižiausia vestuvių paroda pabaltijo šalyse tai reikia bent jau kilimus išsisiurbti, mane labai nustebino vieno organizatoriaus žodžiai, kad scenarijus yra tik šiaip rašomas, kad maždaug žinočiau kas ir kada vyksta, tai toks scenarijus man lygu jokiam scenarijui. Atvažiavau ne tik stovėti prie scenos ir gaudyti organizatoriaus klausiant ar kas nepasikeitė, atvykau ir savo produkcijos pristatyti jaunavedžiams, jei esu prie scenos vadinas manęs nėra prie stendo. Šiek tiek nuvylė toks "nesustygavimas" juolabiau, kad tai jau 4 paroda....
2012-02-13 17:32
Denis Hagov
Skaitau viska kas parasyta neigiamo ir suprantu, kad zmones t.y. Vestuviu verslo atstovai darosi pyktesni ant kitu, kolegu, organizatoriu, klientu. Prezastys paprasta. deja Zmones pradeda gyventi prasciau, ekonomikos nuosmukis rieze per zmononiu kisenes, Ypac nukentejo jaunimas, mazos algos bedarbiste, zmonems ne iki prabangiu fotografu, operatoriu, masinu, sukneliu ir t.t.
Reklamos buvo pakankamai. Naikintuvai su plakatais 100m., neskraide bet ir dalyvio mokesciai buvo ne tokie. Uz ka moki tai ir gauni, bukime realistais.
Organizatoriai stengesi ir pasistenge. Atskiras didelis Aciu!!! Editai.
Reikia lempos prasom nemokamai, klausimai kazkas nesigauna kazkuo nerandi prasom. 3 karta dalyvauju tad manau viskas gerai.
Sita paroda likau patenkintas. Dalyviau maziau bet ne del Organiztaoriu kaltes. Kam ne aisku paziurekite registruotu santuoku statistika nuo 2008 iki 2011 metu ir bus viskas aisku.

Vat viesbutis radisson blu parode save kaip reikia.
1. Parkingas dalyviams mokamas :) 5lt na visai jau
2. Uz staliuka apvalu kuriu pilna valiojase 10lt :)
3. Siuksliadeziu nera nei pas dalyvius nei paradoje
4. dulkiu pilna po 1 dienos ne nosis o dulkiu siurblio maisas.
5. Kedes po nakties dingo :)
Gerai kad wc nemokamas buvo Aciu nors uz tai.
Pabaigai Ziurekit placiau kolegos, sipsokites ir bukite geresni vieni kitiems o ne kaltinkit visus kas papuola.

Pagarbiai,
Denisas

2012-02-12 22:51
Dalyviai
Dalyvavom ketvirta karta , bet su "tokiu" pacios programos organizavimu susidurem pirma karta , visu pirma vedejai visai nelaiko publikos , tik skaito kas bus toliau,kai tik isejo Mindaugas visai kitaip , zmones iskart susidomi kas vyksta .
Jeigu jau kvieciat daininkus tai reikia galvot ka kviest , nes kai uzdainuoja daina visi iskart issibegioja, dainos turi but linksmos ...
Velavimas su programa - programos reikia laikytis nes cia kaip scenarijus , jeigu Ventuku pramogos taip ir vestuves organizuoja tai jauniesiems siulyciau susimastyt ...
Parodos organizatoriu tikslas pritraukt kuo daugiau zmoniu turetu but , nes reklamos mazai , kai tik paklausi savo klientu ar eisit i vestuviu paroda , atsakymas : o tokia yra ?
Kitais metais is vis nebus kam pristatinet sukneliu , po to kai modeliams sumokejo uz visa pasirengima ir 2 dienas darbo juokinga suma : 30lt . Truksta zodziu ...
2012-02-12 22:22
Fotografas
Truksta tokiu straipsniu kurie atskirtu pelus nuo grudu. Laukiam daugiau. Kas yra fotografas? Viena vasara pafotkino uz 800 lt kita jau uz 2000 lt? Parasykit ir apie juos apsisaukelius.. rinka issikreipusi
2012-02-12 22:16
Linksmadieniai
P.s. Šiam straipsniui parinkta nuotrauka, vienas iš pavyzdžių, apie kokį kičą mes kalbame :) Parodos organizatoriams tikrai verta susimąstyti apie savo sugebėjimus parinkti vedėjus vestuvių parodos vedimui :)
2012-02-12 22:11
Linksmadieniai
Parodoje dalyvavome jau trečią kartą iš eilės. Kaip ir kiekvienais metais kičo joje netrūko. Džiaugiamės, kad visgi buvo parodoje ir vertų savo vardo fotografų, dizainerių ir kitų paslaugų teikėjų, teikiančių tikrai kokybiškas paslaugas. Smagu buvo sutikti kolegas, pabendrauti.
Kilimas ir mums užkliuvo :) Apievestuves.lt šaunuoliai, kad į vatą žodžių nevyniojat. Tikiuosi, kad bus ir daugiau objektyvių straipsnių, ir ne tik apie parodos organizavimą, bet ir apie dalyvius. Visą kičą būtina parodyti viešumoje, šviesti tautą ir kelti Lietuvos vestuvių lygį.
2012-02-12 21:42
Rasa
padeka autorei uz objektyvuma ir profesionaluma
2012-02-12 21:40
Lankytoja Laima
Mes ieskojome visko savo vestuvems, buvo a little bus chaosas, nieko neisirinkom, bet naudingos info gavom. Cia visi geriausi nuostabiausi :) :) :) net sunku issirinkti. Gaila, kad programos nebuvo parodos, tai praleidau Vamp kolekcijos pristatyma, bet su jais susitariau, kad einu matuotis sukneles :) Valiooo jau kita savaite :)
2012-02-12 21:22
Antra dalyve
Labai daug tiesos pasakyta, pagaliau viesai, nes dalyvaujame jau treti metai, o vis tos pacios bedos. Gal kitamet jau to isvengsime. Aciu uz paroda, tai grazi svente, bet dar truksta pasiruosimo ir profesionalumo.
2012-02-12 20:53
ApieVestuves
Apievestuves gavo informacinio partnerio statusą - http://musuvestuves.lt/ Taciau tai neipareigoja musu rasyti vien tik liaupsinancius straipsnius. Zurnalistika yra zurnalistika. Daugiau straipsniu is parodos: http://www.apievestuves.lt/z/vestuviu-paroda-12