Rudens nuotakos stiliaus akcentai


„AŠ NORĖČIAU....MAN PATIKTŲ....“

 
Šį savaitgalį (2011 02 11-12) Radisson Blu Hotel Lietuva viešbutyje įsimylėjėlius džiugino šventinė paroda “Mūsų vestuvės!”. Daug laimingų veidų, šypsenų ir saldžių planų – taip atrodė abi parodos dienos.
Kaip ir kiekvienais metais paroda sulaukė milžiniško susidomėjimo – dalyviai iš visos Lietuvos ir nenutrūkstamu srautu plūstantys žiūrovai. Paroda buvo naudinga ir ką tik įsimylėjusiems, ir jau tik paskutinius akcentus savo didžiajai šventei dedantiems jaunavedžiams. Parodos lankomumas proporcingai susijęs su būsimų santuokų skaičiumi, šie metai žadą daug gražių vestuvių ir daug laimingų šeimų. Parodą aplankė daugiau, kaip dešimt tūkstančių lankytojų planuojančių savo šventę.
Dalyvių stendai stebino savo originalumu – nuo romantiško paplūdimio (komanda “Party Style”) iki oro baliono krepšio (“Orobalionai.lt” komanda)... Arvydas Videika “VAMP”, Liutauras Salasevičius “Madam pareis vėliau”, Viktorija Jakučinskaitė “Tiulio fėja” pademonstravo tikrąjį vestuvinį haute couture, kurio nepamirš nė viena būsima nuotaka.
Viešbutis “Ramada Hotel & Suites Vilnius” kvietė jaunuosius švęsti vestuves stilingai – prie sniego baltumo staltiesių, krištolinių taurių ir gyvų gėlių – taip kaip įsivaizduojama gražiausiose svajonėse.
Net ir labiausiai išlavinto skonio jaunavedžiai galėjo išsirinkti žiedus “Aukso gija” stende. Eglija Vaitkevičė savo kvepalais “Nymphe Parfum” kūrė ypatingą nuotaiką ir jausmų žadinimą – būtent tai, ko reikia meilės paukšteliams tomis ypatingomis akimirkomis.
Kokia šventė be gėlių? “Gėlių gaublys” pažadėjo šventę padaryti dar gražesnę nuostabiausiomis floristinėmis idėjomis. Tikriesiems gurmanams lietuviškas legendinis sūris “Džiugas” suteikė galimybę pasimėgauti savo nepakartojamo skonio asortimentu.
Grožio salonai “Figaro” ir “Gatineau” vestuvinių suknelių modelius pavertė tikromis deivėmis, kurios žavėjo ir gundė parodos dalyvius. Sunku suplanuoti gražiausią savo gyvenimo šventę? Trūksta idėjų? “KM Vestuvės” pasirūpins, kad kiekviena šventė būtų nepakartojama ir ypatinga.
“Ekelionės” pasirūpins, kad povestuvinė kelionė neišdiltų iš atminties visą likusį gyvenimą – galbūt tai bus nuostabaus grožio paplūdimys, galbūt romantika dvelkiantis mažas ir jaukus miestelis, tačiau garantuotai tai įsirėš į atmintį.
Klubas “Šokiai.lt” sukuria galimybę pasinerti į šokio svaigulį kiekvieną, net ir tą, kuris tiki, kad turi abi kairias kojas.
Parodos “Mūsų vestuvės!” veteranai: fotografas Victor Morozov ir video operatorių komanda “Zzet.lt” pasirūpino, kad šią parodą prisimintų ir dalyviai, ir organizatoriai įamžindami svarbiausias renginio akimirkas.
Tradiciškai parodoje viešai susituokė trečioji jaunavedžių pora, šiais metais parodos lankytojus nudžiuginome ir viešomis sužadėtuvėmis, džiugu kai jauni žmonės išdrįsta viešai prisipažinti, kad myli.
Kitais metais laukia jubiliejinė - penktoji šventinė “Mūsų vestuvės!” paroda, kuri tikimasi, jog suburs taip pat gausų skaičių dalyvių ir žiūrovų bei pažers dar daugiau staigmenų.
Sveikinam visus su šv. Valentino diena ir linkime visiems vienišiams surasti savo antrąją puselę.
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2012-02-15 14:12
Mano nuomonė
Visos parodos suknelės buvo fantastiškos, įspūdingos, meniškos, tik nelabai supratau kodėl organizuotuose vestuvėse nuotaką buvo aprengta su tokia "senovinio" stiliaus ir mano požiūriu visiškai nemadinga suknele. Ir dar tie papuošalai, kuriais puošėsi nuotakos prieš gerą 15 metų. Kažkaip vestuvės nederėjo su parodinėm suknelėm ir madom.