Kaip pakurstyti aistrą santykiuose ?


TRYS ŽIEDAI ANT VIENOS RANKOS – KODĖL NE?

 
Artėjant švento Valentino dienai, meile savo išrinktajai degantys vaikinai skuba į žiedų salonus ir tikisi nustebinti savo išrinktąją kvapą gniaužiančiomis sužadėtuvėmis. Apie tai, kokius žiedus renkasi būsimieji jaunavedžiai ir kaip išsiskirti iš kitų nuostabia rankos puošmena – žiedu – kalbamės su vestuvinių žiedų ekspertais.
Vestuvinių žiedų salono „Fashion gold“ žiedų ekspertė Julija Gerlich paklausta, kokios tendencijos vyrauja žiedų rinkoje, atsako ilgai negalvodama – minimalizmas ir paprastumas.
„Žmonės renkasi neplačius 4 mm žiedus su vienu deimantuku. Išties, naujovių šioje rinkoje mažai. Be to, lietuviai ypač konservatyvūs. Dominuoja praktiškumas“, - pasakoja J. Gerlich.
Anot jos, jei lygintume paskutinių penkerių metų tendencijas, tai pastebėtume, kad populiaresnis baltas auksas. Neretai bandoma derinti spalvas, nes nuotaka iš anksčiau jau turi kokių nors papuošalų. „Dažnai nutinka ir taip, kad jaunoji nori balto aukso žiedo, o jaunikis – geltono. Mes netgi siūlome klientams pasirinkti žiedą vienam iš vieno modelio, kitam – iš kito. Įprastai vyrai renkasi platesnius, moterys – siauresnius žiedus“, - dėsto J. Gerlich.
Nors žiedų rinkoje nėra tiek daug naujovių kaip, pavyzdžiui, suknelių ar vestuvinių batelių, vis dėlto juvelyrai sugalvoja, kaip padėti moteriai išsiskirti. Dažnai merginos net nesusimąsto apie tai, kad galėtų nešioti tris žiedus ant vienos rankos. Ir ne šiaip sau žiedus, o tris bene svarbiausias gyvenime progas reprezentuojančius papuošalus – sužadėtuvių, vestuvių ir vaiko gimimo proga ant rankos atsiradusius žiedus.
„Žiedas iš trijų dalių – originalu ir stilinga. Be to, patogu ir praktiška“, - įsitikinusi J. Gerlich. Pasak žiedų ekspertės, esant pageidavimui, visus tris žiedus galima sulituoti ir tuomet turėsime vieną žiedą.
Nepatikėsite, bet tai padeda ir sutaupyti – anot specialistų, pirkti tris žiedus iškart yra pigiau nei po vieną. Kodėl? Ogi todėl, kad, tarkime, pirkti sužadėtuvių žiedą vaikinas dažniausiai ateina vienas ir mylimai moteriai sužadėtuvių proga negaili pinigų. „Kai žiedo ateina pirkti pora, dažniausiai pasirenkamas ekonomiškesnis variantas. Matyt, taip yra dėl to, kad jau atsiranda šeimos biudžetas ir stengiamasi sutaupyti“, - analizuoja J. Gerlich.
Andželika Karalienė, salono „Carisma“ vestuvinių žiedų specialistė, patikina, kad ganėtinai prabangų žiedą galima įsigyti už šiek tiek daugiau nei tūkstantį litų. „Vis dėlto dažniausiai išleidžiama daugiau. Surasti tinkamą žiedą – pakankamai ilgai trunkantis procesas. Žmonės pas mus užsuka kelis kartus, kol apsisprendžia, ko nori“, - pasakoja A. Karalienė.
Vestuvinių žiedų dizaino studijos „Artageia Bryani“ juvelyrė Jurgita Bušinskytė pasakoja, kad žmonės, rinkdamiesi žiedus, vis dažniau atsižvelgia ne į mados tendencijas, bet į savo norus.
Sužadėtuvės ir vestuvės – šventės, kurioms suteikiame ypatingą reikšmę ir svarbą, todėl ir žiedų paieška nenurėtų būti spontaniška – juk žiedą renkamės ne vienai dienai, o, tikėtina, visam gyvenimui.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai