Laikas sužinoti apie slaptą / viešą vestuvių planavimo įrankį


SAVAITGALĮ VYKUSI PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS“ SULAUKĖ DAUGIAU KAIP DEŠIMT TŪKSTANČIŲ LANKYTOJŲ

FOTO: Giedrius Jankauskas
Š.m. vasario 11 - 12 dienomis viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje, vykusioje ketvirtojoje parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės” metais apsilankė rekordinis lankytojų skaičius – daugiau kaip 10 000. Kiekvienais metais paroda yra vis žinomesnė ir reikalingesnė planuojant ne tik vestuves, bet ir šeimos šventes. Didžiausio svečių būrio sulaukė vasario 11 d., 15:00 val. kaip ir kiekvienais metais, vykusios viešos jaunųjų vilniečių Gerdos (22 m.) ir Andriaus (22 m.) tuoktuvės.
Parodos organizatoriai, pasirūpino, kad į parodą užsukę lankytojai sekmadienį, taip pat turėtų galimybę pasigrožėti ne tik vestuvinių suknelių pasirodymais ant scenos, bet ir pasidžiaugtų dviejų jaunų žmonių meilę. Sekmadienį pirmą kartą Lietuvoje įvyko viešos sužadėtuvės, jas laimėjo Vaidas Stepanavičius (22 m.) Vilnius, jo sužadėtuvių scenarijų galite rasti apievestuves.lt portale, o tikras emocijas galite pamatyti zzet.lt filmuotame video.
Sužadėtiniams žiedą įteikė Aukso gija, porą taip pat pradžiugino legendinis sūris Džiugas, gėles įteikė Verkių gėlių turgus, gražiausias akimirkas fiksavo fotografas Victor Morozov.
„Šiais metais ir vėl sulaukėme ypač gausaus būrio lankytojų, ir tai nepaprastai džiugina bei įkvėpia tolesniems darbams. Rezultatai rodo, kad tokia vestuvinių paslaugų paroda žmonėms tikrai reikalinga, tad organizuosime ją ir ateityje”, - teigia parodos „Mūsų vestuvės“ organizatoriai.
Ankstesniais metais didesnio lankytojų srauto sulaukdavo pirmoji parodos diena, tačiau šiais metais populiarios buvo abi savaitgalį vykusios parodos dienos. Parodos metu jos svečiai galėjo susipažinti net su 167 įvairias vestuvines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ar pavieniais paslaugų teikėjais iš visos Lietuvos. Be to, abi parodos dienas vyko daug dėmesio ir aplodismentų sulaukusi nuotaikinga programa: moteriškų ir vyriškų vestuvinių bei proginių rūbų kolekcijų pristatymai, pokalbiai aktualiomis temomis su įdomiais pašnekovais, kirpėjų, visažistų konkursai, kurių šiemet dalyvavo net 10 komandų, įvairios loterijos bei prizai lankytojams.
Pagrindiniais parodos lankytojais, išlieka jauni žmonės, jaunos poros, planuojančios savo tuoktuves artimiausiu metu, taip pat būsimų jaunųjų mamos ir draugai. Turime tendenciją, kad į parodą užsuką šventėms ieškoti idėjų ankstesniais metais buvę vestuvinių paslaugų ieškoję jaunieji, dabar šie lankytojai parodoje randa idėjas ir paslaugas savo šeimos šventėms.
Specializuota vestuvinių paslaugų paroda, skirta būsimiems jauniesiems bei jų šeimų nariams iki šiol yra vienintelė tokia ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Parodos organizatorius - bendrovė „Boules D‘or“.
Atsisveikiname 2012 m. jaunųjų pokylio vietos restorano BRANDEVINO moto: “Kviečiame švęsti svarbiausias šventes” 
Iki kitų susitikimų
vestuvinės parodos „Mūsų Vestuvės“ organizatoriai
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai