Po lašelį meilės kiekvienam svečiui


VESTUVINIŲ ŽIEDŲ MADOS VĖJUOSE VALDO KLASIKA

FOTO: FashionGold.lt
Nors vasara dar už kalnų, bet stropūs jaunavedžiai jau rimtai ruošiasi vestuvėms, todėl pasikalbėkime apie šių metų vestuvinių žiedų tendencijas.

Topuose – paprastumas

Kiekvienais metais juvelyrai pristato įvairiausių modelių vestuvinius žiedus – su spalvotaisiais akmenimis, ažūrinius, raižytus, keisčiausių formų, bet klasika lieka klasika. Žinoma, nereikia jos maišyti su mūsų tėvų ar senelių žiedais, bet kuklus santūrumas, švarios formos ir kokybė populiariausia ir tarp šiuolaikinių jaunavedžių. Tokiuose žieduose gali įamžinti ne tik mielą užrašą, bet ir pirštų atspaudus, o jaunosios žiedelį papuošti vienu ar keliais briliantais.
Be jokių kalbų, auksas išlieka pagrindiniu vestuvinių žiedų metalu ir mieliausiai renkamasi balto aukso žiedus.

Klasika su patobulinimais

Nors pats žiedas išore yra labai paprastas ir panašus į auksines rinkeles, iš tiesų jis skiriasi nuo prieš kelias dešimtis metų gamintų modelių. Pirmas dalykas – proporcijos. Anksčiau žiedo storis būdavo apie pusę milimetro, o dabar – apie pusantro. Žiedai tapo masyvesni, o dėl to ir sunkiau sulankstomi. Turbūt ne kartą matėte vaizdelį, kaip vestuviniu žiedu vyrai atidaro alaus butelius, tai tokios išdaigos dabar jau nebeįmanomos. Taip pat jaunavedžiai renkasi platesnius žiedus – moterys 4, o vyrai ir 6 milimetrų pločio.

Svarbiausia – patogumas

Kitas svarbus dalykas vestuvinių žiedų pasaulyje – atsiradusi komforto zona. Pagaliau ir mūsų piršteliai nusipelnė patogumo! Komforto zona – tai išgaubimas vidinėje žiedo pusėje, kad mažiau spaustų ar briaunomis remtųsi į pirštą, o užapvalinti galai labiau apsaugotų patį žiedą. Tokį žiedą sunkiau suraižyti, jis mažiau pažeidžiamas, nes tiesiog neturi briaunos. Kaip minėjome, su tokiu žiedu jau neatidarysi alaus butelio ir šiaip žiedas niekur neklius.
Kas dar naujo? Drąsūs, ieškantys ir žinantys, ko nori, būsimi jaunavedžiai! Tokiais linkime būti ir jums – nebijoti ieškoti, klausti ir norėti.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai