Jus kviečia vestuvių renginys „10 paslapčių Jūsų vestuvėms“


NETRADICINIAI VESTUVIŲ KVIETIMAI

 

Ir vėl dėmesio centre ne šventės kaltininkai, o jų mylimi ir išskėstomis rankomis laukiami svečiai. Šį kartą pakalbėkime apie žinutę, kuri praneša datą, laiką, vietą ir labai gerą žinią: „Jūs kviečiamas į naujos šeimos susikūrimo šventę“. Šią žinutę kažkas kažkada pavadino kvietimu. Ir tai pirmasis ir pagrindinis šventės svečio pagerbimas, parodant dėmesį ir koks jis yra svarbus, kad kviečiamas kartu pasidžiaugti dviejų žmonių laime. 

Jūsų kvietimas reprezentuoja Jūsų šventę

Tikriausiai pirmas kvietimo pavidalas, šovęs dažnam į galvą, yra dailus popieriaus lapelis vokelyje su šventės informacija. Tačiau nors ir toks, atrodo, įprastas formatas, gali būti labai ypatingas. Ypač akį traukią ir širdelę glosto ranka daryti kvietimai. Svečias, gavęs tokią unikalią žinutę, pasijus ypatingas, svarbus, išskirtinis, pajus nuoširdų dėmesį, kurį jaunieji parodys ne tik pakviesdami jį į šventę, bet ir padarydami tai originaliai.
Nepamirškite, kad Jūsų kvietimas reprezentuoja Jūsų šventę. Mažas popieriaus lapelis gali atkartoti tam tikrą vestuvių stilių, idėją, temą ar net biudžetą. Kvietimas turėtų atspindėti šventės idėją: stilinga pompastika, natūralumas, žaismingumas, paprastumas, tradiciškumas ir t. t. Jei Jūsų šventė organizuojama pagal tam tikrą temą, pavyzdžiui, rytiečių kultūra, lietuviškas kaimas, graikiškos vestuvės, jūros ar sporto fanų tema ir panašiai, tai taip pat reikia parodyti savo kvietime. Tai galima įgyvendinti dviem būdais: parašyti kvietimo tekste arba pateikti kvietimą tokiu pavidalu, kad atkartotų Jūsų idėją. Tokie kvietimai ne tik papuoš Jūsų šventę ir suteiks jai ypatingo žavesio, bet ir palengvins svečių dalią. Jiems bus lengviau pasirinkti aprangą, išrinkti dovanas bei prisitaikyti prie teminės šventės atmosferos.

Norisi ko nors labai ypatingo?

Viskas yra įmanoma. Jei esate šiek tiek susipykę su vaizduote, Jums padės visagalis internetas, kuriame idėjų yra lyg jūroj akmenukų. Bėda ta, kad radę kokį nors ypatingą daiktą internete ne visada galite gauti jį Lietuvoje. Bet tai taip pat nedidelė bėda – tam yra pašto skyriai arba... Jūsų rankos! Tarkim, esate iki kaulų smegenų pasišventęs klaipėdietis ir būtinai norite savo vestuves paversti asmenine „Jūros švente“. Pirmas šventės atributas, kurį pamatys Jūsų svečiai, – kvietimai. Tad atidarykime rankdarbių būrelį! Jums reikės: spalvoto popieriaus, žirklių, klijų, smėlio, akmenukų, tinklelio, kriauklių, vytintos žuvies ar kitokių gėrybių, kurios galėtų būti nuoroda į jūrą. Kaip gali atrodyti kvietimai Jūsų „Jūros šventei“? Popierinės paplūdimio šlepetės, kriauklės, iškarpytos žuvytės, įsuktos į žvejo tinklelį, permatomas maišelis smėlio ar akmenėlių, stiklinis butelis su žinute viduje, jūreivio kepurė ar tiesiog jūros nuotrauka su tekstu.

Kvietimai skirtingi, kaip ir Jūs

Visų idėjų, kurios krebžda mano galvoje, aprašyti neįmanoma. Kiekvienas žmogus turi skirtingą skonį, pomėgius, tikėjimą, amžių, akių spalvą ir milijonus kitų kriterijų, kurie gali būti Jūsų šventės idėja ir tai galima atskleisti vestuvių kvietime. Tai galima padaryti parinkust tam tikrą medžiagą (tradiciškų kaimiškų vestuvių šventei – medį, rytietiško stiliaus šventei – maišelį ryžių, žaismingoms, vėjavaikiškoms vestuvėms – pliušinius žaislus). Parodyti svečiui, kad jis tikrai yra laukiamas šventėje, ir nustebinti jį (nepamirškite, kad kvietimas skirtas būtent Jam) nereikia storos piniginės – tereikia sugalvoti, kuria kryptimi nori eiti, ir į tai įdėti truputį pastangų ir širdies.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
10
Komentarai
2010-08-01 22:55
Kriste
nu ir nepasiseke :)
2010-07-27 19:12
drauge
Siais metais esu gavus 2 kvietimus i vestuves ir abu banalus... as uz originaluma!
2010-04-04 13:01
tapati
Pritariu nikitai.
2010-03-23 14:44
nikita
originalumas+subtilumas=vestuviu kvietimas:) va tokia mano nuomone!
2010-03-09 22:42
Tina
Tikrai, kad sokiruoti nereikia, bet mielai nustebinti juk galima:)
2010-02-18 18:20
Ernesta
Juk nebutina tu sveciu sokiruoti:)))) Po to dar i svente eiti bijos. cha cha
2010-02-17 15:18
Saulius
Lietuvaiciai, bijo naujoviu. O netradiciniu vestuviu kvietimu baidosi kaip maro. Patikekit, reklamos agenturoje dirbu. Labai jau retas ateina pasiryzes sokiruoti ir stebinti svecius kvietimais.
2010-02-16 21:08
Saule
Kuo orginaliau tuo geriau. Tikrai labiau apsimoka patiems daryti arba ieskoti meniskos sielos zmogaus, kuris padarytu. Negu kreiptis i spaustuve. Cia tuo aisku atveju jeigu nedidelis kiekis kvietimu.
2010-02-15 21:31
Linute
Viskas super, kas netradiciska! Manau labai svarbu su tais kvietimais nenukrypti i lankas. Neperlenkti lazdos.
2010-02-11 23:15
Goda
Labai puikus straipsnis, geros vestuvių kvietimų idėjos!