Fantastiška reklama su pasipiršimo scenarijumi


PAGALVĖLĖS ŽIEDAMS - BŪTINYBĖ AR MADA?

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Tikriausiai šių laikų vestuvėms nė vienas atributas, net aukso žiedai, nėra būtinas, o ką jau kalbėti apie tokį mažytį akcentą kaip pagalvėlė žiedams. Tačiau niekada nenustosiu kartoti, kad visuma susideda iš smulkmenų, todėl mėgstantiesiems viską kruopščiai ir dailiai organizuoti, šią pagalvėlę galima įvardinti kaip labai svarbų vestuvių akcentą.

Žiedų pagalvėlė arčiausiai Jūsų meilės

Visų pirma šis mažytis daikčiukas svarbiausią Jūsų gyvenimo dieną būna bene svarbiausioje vietoje. Jei tuokiatės bažnyčioje, pagalvėlė su žiedais būna padėta netoli altoriaus, kur kunigas vadovauja vestuvių ceremonijai. Jei savo gyvenimus ruošiatės sujungti santuokų rūmuose, Jūsų šventę dar ypatingesne gali paversti mažylis, kuris, pasipuošęs gražiu kostiumu ar princesės suknute, atneštų žiedus, prieš Jums ištariant svarbiausius gyvenimo „Taip“.

Kaip išsirinkti pagalvėlę žiedams?

Pirmiausia, nereikėtų pasikliauti vien savo skoniu: „Man gražu.“ Derinkite pagalvytę prie savo šventinės aprangos, gėlių, papuošalų, ceremonijos atributų, žiedų ar net metų laiko. Kad ir kaip juokingai kartais atrodo pedantai, tačiau renkantis ir derinant tokias smulkmenas labai praverstų jų patarimas.

Kaip išsirinkti pagalvėlę žiedams?

Pagalvėlės vestuvių žiedams dažniausiai siuvamos iš dirbtinio ar natūralaus šilko arba medžiagos, panašios į pastarąją. Tačiau jei Jūsų vestuvėse dominuoja neįprasta gamtos tema ar, tarkim, pagoniškos tradicijos, galite paieškoti lino, tradicinės autos juostos ar kitokios lietuviškos drobės.
Tad į ką reikia atkreipti dėmesį norint, kad pagalvėlė būtų dailiai įsiliejęs gražios šventės visumos akcentas? Pradėkite nuo spalvos, kuri derėtų prie nuotakos suknelės, nuometo ar jaunikio marškinių. Pagal tai išsirinksite dramblio kaulo ar sniego baltumo pagalvėlę. Tada žiūrėkite į smulkmenas – kraštelius, nėrinius, karoliukus, kaspinėlius, gėlytes ir kita.
Na, o jei mėgstate išsiskirti ir pasilikti šiuos mielus daikčiukus prisiminimui ar net ateinančioms kartoms, galite rinktis pagalvytę su savo vardais, inicialais ar ypatingu užrašu: „Amžinai kartu“.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
10
Komentarai
2010-08-30 21:59
nuotaka
o,super mintis!kazkaip buciau nesusiprotejusi.man ziauriai grazu,aisku,tik be jokiu nerinuku ir burbuliuku:)ta nuotraukoj,tai super,ieskosiu panasios...
2010-03-22 17:11
jinai
tai jau as ir manau, kad pigios tai prastai...tada jau geriau jokiu, negu prastos.
2010-03-19 17:36
TaPati
Kiekvienam pagal skoni. na bet jei jau rinktis tai tikrai geros kokybes. Nes pigiai atrodancios gali stipriai vaizda sugadinti.
2010-03-08 12:29
Laima
Nemanau, kad mada. Per paskutines draugu vestuves ziedukai buvo pas kuniga ant pagalveles, ir labai grazioai pasventino. Koks skirtumas, padeklas ar pagalvyte
2010-02-16 14:02
Irma
Per daug pompastiska tos pagalveles...
2010-02-15 22:24
Sandra
Teisingai! Pagalveles ziedams ne butinybe, o mada.
Sutinku su Vilijos nuomone, kad atsargiai reikia..
2010-02-15 17:43
Vilija
Labai atsargiai reikia pas pagaleveles rinktis, galima taip stipriai "nusigrybauti" i kica ir beskonybe.
2010-02-15 15:51
Gintare
Man pagalveliu tradicija tokia labai jau dirbtinai ispusta. O kaip tada kunigas ziedus sventina? Ant pagalveles? Sei idomu pasidare:) Nes ant padekliuko, tai viskas aisku.
2010-02-15 15:32
Vilija
labai grazu!!! ypac jei pagalveles atnesa maza mergyte. Ir tikrai puiki ideja, kad pagalveles galima perduoti karta is kartos
2010-02-15 14:38
Giedre
Ne itin grazu man tos pagalveles.