Jaunavedžių taurių renesansas (NAUJIENA)


NAUJOS TRADICIJOS: KAIP KVIESTI SVEČIUS Į ŠVENTES?

Tokios asmeninės šventės kaip vestuvės, krikštynos labai daug reiškia šeimai ir artimiesiems. Nuo seno likęs paprotys susikviesti visą giminę ir senus geriausius draugus jau pamažu dingsta. Jaunieji suvokia, kad, jei gyvena Anglijoje, Airijoje ar kitoje šalyje ir nematė savo draugų jau daugiau nei tris metus, tie draugai jau viską pamiršo ir per vestuves sėdės kamputyje laukdami, kada gi pagaliau galės įteikti dovaną ir bėgti namo, kur jaukiai įsitaisę ant savo sofutės žiūrės mėgstamą serialą. O dėdė ar teta iš tolimiausio krašto apie jaunuosius pamiršus jau gana seniai. Tai kodėl apkrauti savo šventę nereikalingais žmonėmis (čia ne tas lietuviškas filmas)? Sutirštinau spalvas truputį, bet pats metas atsitokėti, mielieji jaunavedžiai. Drąsiai švęskite tik su savais mielais žmonėmis. Tik išmokite parodyti tinkamą dėmesį jiems. Kaip tai padaryti?

Tapti jūsų liudininkais pakvieskite ypatingai

Kviesdami tapti jūsų santuokos liudininkais būtinai parodykite išskirtinį dėmesį tiems žmonėms. Jei tai yra šeima – vyras ir žmona, pakvieskite juos pietų ar vakarienės. Padarykite gražias dėžutes, į jas sukraukite kelis daiktelius: pavyzdžiui, atvirlaiškį su jūsų nuotrauka ir mažulytį raštelį, kviečiantį tapti jūsų liudininkais, nepamirškite mažos dovanėlės, kuri simbolizuos jūsų ryšį per vestuves. Dalinamės keliais pavyzdžiais ApieVestuves.lt Facebook’o svetainėje.
Jei kviečiate liudininkais tapti ne porą, o merginą ir vaikiną, įsitikinkite, kad jų biolaukai sutampa. Jei jie nepažįstami, pries šventę būtinai supažindinkite. Pasistenkite, kad visi jaustųsi saugiai, linksmai ir ypatingai.

Pamerges ir pabrolius pakvieskite smagiai

Jau prabėgo tos gūdžios dienos, kada jaunavedžių palyda rengdavosi savo nuožiūra. Svečiai išmoko vestuvių etiketo, o dėmesys savo palydai tapo dar vienu rūpesčiu jaunųjų galvose. Bet tas rūpestis gali tapti labai smagiu vestuvių planavimo elementu. Kaip kviesti savo draugę ar draugą tapti jūsų pamerge ar pabroliu? Surenkite sužadėtuvių vakarėlį (nors ir pavėluotai), jo metu suorganizuokite teminę fotosesiją, žaidimų vakarą ar kt. ir vis dalinkitės užuominomis apie būsimą šventę, galiausiai išdalinkite visiems Save the date korteles (žinoma, nepamirškite ant jų pažymėti jau tikslios vestuvių datos). O jei turite noro ir galimybių, padovanokite namuose gaminto limonado buteliukus, uogienės stiklainius ar keksiukus, ant kurių būtų lipdukas ar kortelė su klausimu: Ar būsi mano pamerge? Ar būsi mano pabroliu? Toks, atrodo, mažytis niekutis gali sušildyti kiekvieno širdį.

Neapkraukite savo artimųjų

Prisipažinkite, ne vienas esate pamąstę: „Jau ta mano Jolanta (čia bet koks Jūsų draugo ar draugės vardas) – tikra organizatorė: liežiuvis jos smailas, vadinasi, puikai tiks mums ir gražiai vadovaus per mūsų šventę. Kvieskime ją liudininke ir lai ji ruošiasi mūsų vestuvėms.“ Mielieji, ta Jolanta, Rita, Antanas ar Jonas galuosis tol, kol nervai neatlaikys, ir jūsų vestuves prisimins kaip didžiausią košmarą. Jei tas artimas jūsų žmogus dirba panašų darbą, tai dar nereiškia, kad jis per jūsų vestuves nori jį dirbti. Leiskite jam atsipalaiduoti. Garantuoju, kad Vardenis Pavardenis dėl jūsų ką nors ypatingo tikrai sugalvos, o savo šventės vedimą ar organizavimą patikėkite tos srities specialistams. Tada ir svečiai ir jūs būsite laimingi. Na, o jei vis dėlto radote žmogų iš artimųjų, kuris pasiryžęs viską padaryti dėl jūsų, – suraskite jam padėjėjų ir daugiau jau tuo nebesirūpinkite, net jei ir matote, kad keksiukai išdėlioti ne taip, kaip prašėte, gėlės sumerktos ne tose vazose ir kt. Pažadėkite, kad per savo šventę nieko nematysite: tik savo būsimąjį vyrą ar žmoną. Jei patikėjote visus rūpesčius vienam žmogui – juo ir pasitikėkite.
Linkime sėkmės ir kūrybingumo visiems, kviečiantiems savo svečius.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2012-07-21 22:57
Greta
Tikrai sutinku su viskuo