GRAŽIAUSIŲ FOTOSESIJŲ VIETOS KAUNE


PRIEŠVESTUVINĖ FOTOSESIJA. TEMA CIRKAS

Mielieji jaunavedžiai, ApieVestuves.lt redakcija visad laukia Jūsų nuotraukų ir įspūdžių rengiantis vestuvėms. Šįkart dalinamės įsimylėjelių Robertos ir Vytauto „Love story“ fotosesija tema „Cirkas“. Nuotraukos išties įspūdingos, o štai ir jaunuolių įspūždiai.

Kodėl pasirinkote būtent tokią temą?

Tema „Cirkas“ buvo pasirinkta norint padaryti žaismingą ir ryškią fotosesiją. Norėjosi spragėsių, saldumynų, jaukių dekoro detalių, truputį magijos ir daug geros nuotaikos. Fotografuojant norėjosi užfiksuoti saulės nenudegintus pirmuosius žaliuosius pavasarinius lapelius, spalvų kontrastui rinkomės ryškią merginos suknelę. Norėjosi spalvų! – sako Roberta.

Kaip vyko pasiruošimas? Kas tapo daug sunkiau nei atrodė? 

Ruošėmės tikrai daug ir nuoširdžiai! Idėja fotosesijai kilo peržiūrėjus filmą „Watter for elephants“ – tuomet daug svarstėme, kaip ir ką norėtume padaryti, bet filmas apie cirką padėjo mums apsispręsti. Vėliau, kol ruošėmės vestuvėms, ieškojome skaniausių keksiukų Vilniuje, profesionalių grožio specialistų, kurie padėtų sukurti tinkamą įvaizdį, ir t. t. Apranga rūpinomės patys; truputis nagingo siuvėjo pataisymų ir gavome cirko lėlę ir magą. Visa komanda dirbome nuoširdžiai ir daug, viskas vyko sklandžiai ir svarbiausia – tinkamu laiku, kaip ir buvo suplanuota.

Kokių nuotykių netrūko fotosesijos metu?

Obelų sode turėjome dirbti labai greitai, nes drėgnoje vietoje mūsų tykojo milijonas uodų. Fotosesiją pristatėme geriausių draugų kompanijoje – įspūdžiai be galo geri ir įsimintini, nuotraukos puikiai perteikia mūsų idėją ir rezultatas labai džiuginantis. Buvo visko – ir magijos, ir akrobatinių kaspinų, ir ugnies. Didžiausias malonumas – spindinčios įsimylėjelių akys.

Ar rekomenduotumėte kitoms poroms daryti „Love story“ fotosesiją? Kokie būtų jūsų patarimai?

Mielieji jaunavedžiai, niekada nenorėkite nieko kopijuoti ir nebūkite nuobodūs. Norite gražių ir įsimintinų nuotraukų – drąsiai ryžkitės eksperimentui, pasirinkite kūrybišką fotografą ir pasitikėkite juo. Labai svarbu nesusikaustyti, atsipalaiduoti ir viską priimti kaip vaikystės žaidimą, kuomet kiekvienas gali įsikūnyti ir būti tuo, kuo nori. Fotosesijos temų gali būti pačių įvairiausių ir netikėčiausių – nesakome, kad iškyla gamtoje ar pasiplaukiojimas valtele yra nuobodu, bet net ir paprasčiausiuose dalykuose galime atrasti ką nors įdomaus! Svarbiausia fotosesijos metu gera nuotaika ir šypsenos, tik tuomet fotografas pagaus akimirkas, kai spindi Jūsų akys.
Ir jūs rengėte fotosesiją? Jūsų vestuvių nuotraukos ypatingos ir turite gerų įspūdžių? Rašykite mums ir siųskite foto redakcija@apievestuves.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2012-07-21 22:56
Laisve
Labai grazu. Saunuoliai