Maži darbai, kurie gelbsti santuoką


MĖLYNA GRETOS IR LIUDO MEILĖS ISTORIJA

Foto: Laima Druknerytė
Dėkojame ApieVestuves.lt skaitytojams Gretai ir Liudui už jų Love story fotosesijos nuotraukas ir įspūdžius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo įspūdžiais, mielai priimsime redakcija@apievestuves.lt. Na o dabar skaitome ir grožimės nuotraukomis.

Kodėl pasirinkote būtent tokią temą?

Ruošiantis fotosesijai dėl aprangos abejonių nekilo, tiesiog norėjome parodyti, kad mylime, kaip mylime, kokia spalva tapome savo meilę. Meilė mums – mėlynas dangus, mėlyna jūra, mėlynos mylimojo akys, mėlyni žaislai, mėlynas pats jausmas viduje... Dvi mėlynos sielos gamtos apsuptyje :)

Kaip vyko pasiruošimas? Kas tapo daug sunkiau nei atrodė?

Žinojimas, ko norime, kaip tai turėtų atrodyti ir kur visa tai įamžinti pasiruošimą pavertė smagiu nuotykiu: upėtakio Petro paleidimas laisvėn, laipiojimas ant stogų, gamta, mūsų mėgstama aplinka, pati fainiausia fotografė, kurios dėka pusdienis tapo tik mūsų, kai laikas sustojo ir liko tik išgrynintos, tikros, nuoširdžios emocijos... Ar tuomet gali būti sunku?

Kokių nuotykių netrūko fotosesijos metu?

Upėtakio Petro nugrimzdimas dugnan anksčiau planuoto laiko, vyro meškerės nutrūkęs valas (o taip norėjo iš tiesų pažvejoti!:)), didžiausias iššūkis – fotoaparato objektyvas, kuris iš pradžių gąsdino, tačiau vėliau tapo visiškai nepastebimas. Nuostabiausia tai, jog mus lydėjo déjà vu jausmas, lyg jau buvome tokios fotosesijos dalyviai... kažkada... kažkur... Galbūt dėl to, jog tūkstančius kartų mintyse buvome viską pergalvoję...

Ar rekomenduotumėte kitoms poroms daryti „Love story“ fotosesiją? Kokie būtų jūsų patarimai?

Fotosesijos – tai ne tik nuotraukos albume, tai Jūsų atspindėtas gyvenimas, nuotaika, jausena, mintys, vidinis pasaulis... Įžvalgesnis fotografas visuomet pastebės, kada Jūs atsipalaidavę, natūralūs ir, patikėkite, jis tikrai pagaus tą akimirką. Akimirką, dėl kurios vėliau vėl ir vėl norėsite sugrįžti į tą pačią vietą, tą laiką, tą erdvę su tuo žmogumi, kuris yra ir bus visas pasaulis... Net keista, kad nuotrauka gali nukelti praeitin ir pažadinti tuos pačius jausmus, čia pat sukelti šypseną, paversti besąlygiškai laimingu žmogumi. Nebijokite savo istoriją kurti patys, meilę spalvoti mėlynai ar kokia kita spalva, kuri tą dieną, tą akimirką Jums pati pačiausia.
Nuoširdžiai,
Greta ir Liudas
Nuotraukos Laima Druknerytė
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2012-07-23 18:56
Rasa
Tiesiog fantastiška! Ir net pavydu truputį... :)
2012-07-21 22:55
LIUDA
Labai grazi fotosesija. Saunuoliai jus. Net pavydu kaip silta ir miela jusu nuotraukose.