ERDVĖS METAMORFOZĖS: 500 DRUGELIŲ VESTUVĖS

Iš tiesų tų drugelių buvo virš 500 vienetų. 550 mėlynų drugelių, kurie „skraidė“ ne vien šventės vietoje, bet buvo „nutūpę“ ir ant kvietimų bei vardų kortelių. Na, o trumpiau tariant, tai buvo lengvas, plasnojantis, vėjyje besisukantis dekoras: rankomis iškarpyti nuotakai patikusios mėlynos spalvos įvairaus dydžio drugeliai. Kabantys drugeliai, pririšti drugeliai, prisegti drugeliai, priklijuoti...

Lauko erdvė

Sodybą prie nedidelio tvenkinio tikrai norėjosi dekoruoti, labiau priartinti prie jaunųjų stiliaus. Lauko erdvėje didelių intervencijų imtis nereikėjo, tik vienaip ar kitaip „pažymėti“ svarbiausias vietas: išryškinti pagrindinį įėjimą, dailų tiltelį, vedantį į pavėsinę ant vandens.
Lauko žibintus puošė įvairaus pločio mėlyni ir balti kaspinais. Tiltelis buvo dekoruotas ryškiais mėlynais popieriniais burbulais „pom-pom“ ir įvairiaspalviais kaspinais. Vakarėjant romantišką nuotaiką pavėsinėje kūrė žvakidės su mėlynomis įvairaus dydžio žvakėmis. Įėjimas į vidines erdves buvo puoštas balta vėjyje besiplaikstančia medžiaga, baltais „pom-pom“ ir, žinoma, kaspinais.

Pasitikimo erdvė

Ypatingą nuotaiką kūrė ir dekoro idėją papildė vestuvių rytą pievose skinti ryškiaspalviai mėlyni lubinai, raudonos aguonos, iš močiutės nupirktos rugiagėlių puokštės. Juk viskas čia pat, gamtoje, ranka pasiekiama, ir tikrai nereikia per daug išlaidauti prabangiom puoštėm. Gyvų gėlių spalvos idealiai tiko šiai šventei, o ir ypatingų išlaidų nepareikalavo – tik idėjos ir laiko, kol viskas buvo sumerkta į įvairias skirtingo dydžio vazas bei mažutėlius stiklainiukus.
Susirinkusius svečius pasitiko erdvė su saldaus ir užkandžių stalais bei baru. Čia buvo naudoti mėlyni ir žydri „pom-pom“, auksiniuose rėmeliuose baltu tušu ranka ant mėlyno popieriaus skanauti ir ragauti kvietė išraityti žodžiai.
Dvi didelės lubinų puokštės puošė saldų stalą, į užkandžius buvo susmaigstyti vienspalviai mėlyni, balti ir taškuoti drugeliai. Baltos raidės mėlyname fone skelbė: „Smaližių rojus“. Atskirą stalą vestuviniam tortui garbingai puošė aukšta aguonų puokštė, rikiavosi baltos ir mėlynos žvakės, o iš mažų medinių kaladėlių buvo sudėlioti jaunųjų vardai. Iškart norisi pridurti, kad pjaunant tortą, aplink degė ir daugybė mažų žvakučių, kurios šiai akimirkai suteikė dar daugiau ypatingumo ir paslaptingumo.

Pagrindinė erdvė

Šioje patalpoje galima išskirti keturias zonas: erdvė už jaunųjų, lubos, šventinis stalas ir šoninių sienų kompozicijos. Patalpoje kabantys devyni dideli balti popieriniai šviestuvai ir aukštos, su dideliais stoglangiais lubos iš dalies padiktavo šios patalpos dekoro idėją. Po kiekvienu šviestuvu buvo pakabinta drugelių kompozicija. Palubėje įstrižai kabėjo beveik 200 drugelių girlianda, o už jaunųjų „skraidė“ irgi beveik 200 įvairaus dydžio mėlynų drugelių. Tarp šviestuvų kabėjo mėlynų, baltų ir žydrų „pom-pom“ trijulės.
Viename patalpos šone svečius prieiti kvietė įspūdinga jaunųjų nuotraukų kompozicija iš baltų rėmelių, aplink „skraidančių“ mėlynų drugelių ir prie mėlynų atlasinių juostų prikabintų romantiškų nuotraukų. Akcentams naudoti mėlyni „pom-pom“. Kitame patalpos šone kompozicija buvo kurta iš lubinų puokščių ir žvakių, kurios dar įspūdingiau atrodė vakarui įsibėgėjus ir kūrė romantišką nuotaiką šokių aikštelėje.
Ant stalo kiekvieno svečio vietą žymėjo mėlynos spalvos servetėlė ir vardo kortelė, puošta švelniu žydru gėlių ornamentu ir mažyčiu mėlynu drugeliu. Priešais jaunuosius ant stalo rikiavosi tuzinas mažų stiklainiukų su rugiagėlėmis, perrištų mėlynais ir žydrais kaspinėliais ir tarpuose degančiomis žvakutėmis.

Pabaigai

Ypatingai buvo malonu matyti sėdančių prie stalo svečių žvilgsnius, besidairančius po „drugelių debesis“, o vėliau iš jaunųjų išgirsti žodžius: „Tai buvo gražiausia diena mūsų gyvenime ir visi tie drugeliai, vėjyje besiplaikstantys kaspinėliai, žvakių liepsna vakare, lubinai ir rugiagėlės aplinkui atspindėjo vidinę mūsų būseną.“
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2014-03-20 11:57
Monika
Sveiki,
gal galėtumėte atskleisti, kur galima rasti tokį rojaus kampelį Lietuvoje? :)
2013-06-14 15:33
Justina
Labai graži idėja ir vieta :) Kur yra šitos patalpos, gal galima atskleisti?
2013-05-07 15:38
Lina
Labai skoninga ir estetiška. Super, labai gražu.
2012-08-20 18:13
andreja
subtiliai skoninga :)