Oskaro de la Rentos vestuvinių suknelių tendencijos


KĄ VEIKTI SVEČIAMS KOL LAUKIA JAUNŲJŲ?

 
FOTO: Paulius Rakštikas
Balta kaip sniegas vestuvinė suknelė, brangus kostiumas ir trijų aukštų vestuvinis tortas... Kad ir kaip stengtumėmės įtikinti save ir kitus, visi šie atributai nėra tik dėl savęs. Planuodami vestuves mes tikimės matyti laimingus artimus žmones, palikti gerą įspūdį ir padovanoti brangiems žmonėms nuostabią šventę. Deja, neretai planuojant neapgalvojamas toks dalykas, kaip svečių užimtumas belaukiant jaunųjų su visa svita. Juk dažniausiai svečiai pasirodo kur kas anksčiau, nei numatyta kvietime, o ir vestuvininkai vėluoja į pokylį. Bet kokiu atveju nereikėtų palikti žmonių stovyniuoti prie nukrautų stalų ir dirsčioti į laikrodį. Pateikiame Jums tik keletą iš nesuskaičiuojamos daugybės pavyzdžių, kaip padaryti, kad svečiai būtų maloniai nustebinti Jums dar nė neatvykus.

Pasiruošimas sutiktuvėms

Jei turite draugę, kuri pasižymi gerais organizavimo ir vadovavimo įgūdžiais, išnaudokite tai. Prasitarkite, kad norėtumėte, jog Jus sutiktų kaip nors ypatingai. Manau, draugė užuominą supras ir užims svečius mokydama juos kokio nors sutikimo šokio, dainos ar eilėraščio. Taip taip, gerai supratote, patys paprašykite sau staigmenos, manau, maloniai nustebsite. Na, o jei suabejojote draugės nuovokumu pasidalinkite keliomis įdėjomis, gal jos taps puikiu įkvėpimu:
Video:
Video: 
 

Svečių knyga

Šalia vestuvinių nuotraukų albumo padarykite vietos nuostabaus dizaino svečių knygai, kuri sentimentais ir maloniais prisiminimais beveik prilygs nuotraukoms. Tai puiki proga perskaityti palinkėjimus tų žmonių, kurie neišdrįs prabilti pokylio metu arba išlemens vos keletą banalių žodelių (matyt, iš susijaudinimo). Patarimas: paskirkite už knygos pildymą atsakingą žmogų, tai reikalinga tam, kad knyga patektų į kiekvieno, net ir droviausiojo, rankas.

Videolinkėjimai

Filmukas su nuoširdžiais svečių palinkėjimais, pasakojimais, prisiminimais ir juokeliais, kuriuos suprasite tik Jūs, ne tik neleis svečiams nuobodžiauti, įamžins Jų mintis, nuotaikas ir jausmus, bet ir bus puiki medžiaga vestuviniam filmui kurti. Idealiausia būtų, jei pasisamdytumėte vaizdo operatorių, kuris profesionaliai įamžintų tai, kas po kurio laiko virs neįkainojamu prisiminimu. O šmaikštus ar jausmingas interviu tikrai sudomins svečius.
Kad ir ką pasirinktumėte, svarbiausia – dėmesys žmonėms. Niekas kitas taip gerai nepažįsta Jūsų svečių, tad planuodami vestuves prisėskite ir pagalvokite, kas labiausiai sudomintų ir pradžiugintų Jums svarbius žmones. Žinoma, geriausia nenukrypti nuo bendros vestuvių tematikos, bet svarbiausia, kad būtų smagu.
Sėkmės
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai