Galimybė tuoktis gamtoje


2013 M. VESTUVINĖS SUKNELĖS IR LOVEIT.LT IDĖJOS

Mielosios, artėja 2013 m. vestuvės. Pats metas pradėti domėtis, kas gi dedasi vestuvių pasaulyje. Loveit.lt programoje pradėjome jums rinkti viską, kas susiję su vestuvėmis ir ateinančio sezono naujovėmis. Drąsiai naršykite ir domėkitės, pačios kurkite savo vestuvių albumus ir dalinkitės idėjomis su kitais. 

Kas yra Loveit?

Tai – naujas idėjų lobynas ir VESTUVĖMS. Mielieji, dalinamės gražiu puslapiu, kuriame Jūs patys esate kūrėjai ir dalijatės idėjomis. Paspaudę nuorodą pateksite į Loveit.lt puslapį.
Loveit.lt naudingas visiems planuojantiems vestuves, nes naršydami internere randate gausybę idėjų, kurias norisi saugoti ir kartu su Loveit.lt galite tai padaryti tik vieno mygtuko paspaudimu. Spauskite Loveit.lt mėgtuką ir saugokite savo vestuvių idėjų galeriją. Visos vestuvių idėjos Loveit.lt telpa vienoje kategorijoje VESTUVĖS.

2013 m. suknelių kolekcijos

Autorius: www.loveit.lt
Visas albumas čia: 2013 m. suknelės ALBUMAS

Idėjos nuotakos grožiui

Autorius: www.loveit.lt
Visas albumas čia: Šukuosenos nuotakai
ApieVestuves.lt pradėjo jums mielosios rinkti įvairiausias idėjas vestuvėms. Mūsų albumus rasi paspaudus čia: ApieVestuves.lt ALBUMAI.

Kaip naudotis Loveit.lt? 

Tai labai paprasta. Perskaitykite ir peržiūrėkite instrukcijas. Domiesi viskuo, kas madinga, gražu ir įkvepia, vis ieškai ir ieškai, skaitai šimtus blog’ų, tinklalapių, seki Facebook’e daug puslapių ir vis mažiau laiko randi viskam peržvelgti? Dievini madą, interjerą, negali gyventi be 101 naujų batų poros, nepraleidi nė vienos naujosios Gucci ar Prada kolekcijos suknelės, o gal žaviesi darbščiųjų rankelių sijonais ar suknelėmis, vis dar į sąsiuvinį rašai geriausius internetinių šefų receptus? Pamatęs gražią nuotrauką vėliau negali prisiminti, kur ją radai? Mes turime tau gerų žinių. Startavo naujas madingas socialinės medijos projektas – Loveit – ir jis tinka kaip tik tau.
Instrukcijas rasi čia: pirmas ir antras žingsnis.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai