Visų laikų nuotakų mėgstamiausi straipsniai


KUR RASTI SUKNELĘ 2013 M. NUOTAKAI?

 
Aukštosios mados namai jau pristatė 2013 m. kolekcijas, skirtas nuotakoms, ir laukia jų pasirinkimo ateinančiam sezonui. ApieVestuves.lt komanda kartu su būreliu nuotakų, besituokiančių 2013 m., pasidomėjo kito sezono vestuvinėmis suknelėmis Lietuvoje. Dalinamės savo atradimais.

Lietuviai dizaineriai planuoja savo sukneles pristatyti rudenį 

Arvydas Videika („Vamp mados namai“) ir Liutauras Salasevičius – tai du kūrėjai, kurie kasmet pristato savo kolekcijas, skirtas nuotakoms. Jų naujų kolekcijų laukiame pasirodančių rudeniop. O jau dabar besidairančioms išskirtinės suknelės dizaineriai siūlo sukurti individualų drabužį, derantį nuotakai ir moraliai nepasenusį. Tačiau A. Videika, „Vamp mados namų“ dizaineris, pataria, peržiūrėjus visas naujausias kolekcijas „neužsiciklinti“ su vienu modeliu, nes dažniausiai tai, kas patinka, nebūtinai tinka. Dizaineris džiaugiasi, kad 2013 m. grįžta lengvos šifoninės suknelės, tinkančios įvairiausios figūros moterims, ir nuotaka jaučiasi ne tik gražiai, bet ir patogiai.

Nuomos salonai 

Nuomos salonų vitrinos pasipuošę įvairiai – vienose žėri Swarovski, antrose nesuprasi, kokios medžiagos ar polietileno suknelė kabo, o trečiose vitrinose eksponuojamos pagal naujausias 2012 m. tendencijas pasiūtos ir parsisiųstos suknelės. Rasi visko – nuo pūstos suknelės iki tikro šilko, nuo ilgos klasikinės iki ekstravagantiškos trumpos, tik, brangioji, žiūrėk į kainą. Nuomos kaina – ganėtinai didelės. Suknelę per ebay, etsy ar kt. gali atsiųsti pigiau ir dar parduoti po vestuvių. Situacija, jei nekalbėtume apie kainas, atrodo lyg padori, tačiau pasidomėjus, ką nuomos salonai žada naujam sezonui, t. y. 2013 m. vasarai - atsakymo nerasi.
Moterys, kurios kasdien dirba su nuotakomis ir žino, kad joms toji diena viena vienintelė, teškia į veidą: „Mieloji, ką tu čia kalbi, kokios naujos tendencijos? Štai, žiūrėk, šita buvo madinga suknia prieš dvejus metus, šiemet nuomojo ją visą vasarą, tiks ir tau kitąmet, nesirūpink.“ Pasijuoki tyliai ir imi ieškoti sau tinkamos tos vienintelės suknelės kitame salone ar internete. Juk matuotis reikia, nes žinai, kad tai, kas ant manekenės ar ant pakabos, nebūtinai tiks ir tau. Pasimatavus nieko nerandi ir paklaususi, kada bus nauja kolekcija ir kada ateiti pasižiūrėti, negauni atsakymo, o tik visą bėdų turgų išklausai: „Dabar šis sezonas ir reikia šias nuotakas aprengti. O tu, vaikeli, ramiai gyvenk ir ateik kada nors vėliau.“ Po tokio „nuraminimo“ galvoji: „O ką daryti, jei man vestuvės yra labai svarbios ir nuotakos suknelę sapnuoju jau nuo keturiolikos?“ Juokas juokais, bet tai realybė. Na, gal ir paskubėjo nuotaka ateiti dėl kitų metų. Žinoma, redakcija patikslina, kad ne visuose nuomos salonuose tokia situacija. Jei ką domins informacija, mielai atsakysime asmeniškai.
Kada mes pamatysime naujas sukneles Lietuvoje? Per parodą „Mūsų vestuvės“?
Taigi, mielos nuotakos, savo vestuves 2013 metais planuokite ramiai, o apie sukneles galvokite paskiausiai arba dabar, bet siųskitės iš užsienio arba siūkitės jaukiuose, mieluose saloniukuose, kur su Jumis elgsis kaip su karaliene. Būkit gražios kasdien.
O čia visa rubrika apie sukneles:
Daugiau idėjų planuojantiems vestuves: www.loveit.lt/cat/vestuves
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai