Vestuvių fėja pristato naujas kryptis vestuvėms


DJAGENTURA.LT – PROFESIONALŪS DJ JŪSŲ ŠVENTEI

Mieli jaunavedžiai, ApieVestuves.lt redakcija gauna labai daug jūsų laiškų, kuriuose prašote rekomenduoti atlikėujus, vedėjus, muzikantus, Djus, fotografus ir kt. Nuo šiol jums trumpai pristatysime vestuvių rinkos dalyvius. Šįkart puodeliui kavos jaukiuose Vilniaus kavos namuose pakvietėme DJagentura.lt. Trumpas interviu jums apie tai, ką veikia DJ vestuvėse, kokią muziką groja ir į ką reikia atkreipti dėmesį samdant Djus. 
DJagentura.lt naudoja profesionalią aparatūrą, kuri šventę paverčia kokybišku muzikos šou. Tuo šią vasarą įsitikino ne vienas futbolininko D. Šerno vestuvių, vykusių Palangoje, svečias. Jų metu koncertavo Mantas Jankavičius, Donatas Montvydas, grojo DJ Sezzy ir kiti. Jų darbas prasideda dar nesusirinkus svečiams: įrengiamos erdvės, kad muzika skambėtų švariai ir kokybiškai, montuojamas LED apšvietimas ir kt. Šiandien kalbamės su DJagentura.lt komandos nariais Mindaugu, Aivaru ir Mariumi.

Papasakokite, kokios muzikos reikia vestuvėms.

Aivaras: „Tinkamiausia muzika, žinoma, yra ta, kuri patinka žmonėms. Mūsų komanda turi didelius dainų resursus, todėl galime įgyvendinti bet kokį norą renginio metu. Mūsų darbas yra sukurti šventišką nuotaiką, palaikyti vedėją jam kalbant ir valdyti šokių aikštelę. Grojame įvairiausią muziką: ir lietuvišką, ir užsienio atlikėjų. Dar nebuvo vakarėlio, kuriame žmonės nešoktų.“
Marius: „Svarbiausia yra suprasti, kokios muzikos reikia į vieną ar kitą šventę susirinkusiems žmonėms.“
Mindaugas: „Mums labai svarbu bendra vakarėlio nuotaika. Todėl iš anksto sudėliojame planą, kaip turi būti įgarsinta ir apšviesta šventės vieta. Šiuos klausimus visada suderiname su renginių organizatoriais.“ 

Būsimi jaunavedžiai, planuodami savo šventę, dažniausiai susiduria su informacijos gausa. Kaip jiems aiškiai apibrėžti, ką veikia DJ‘ai per šventę ir už ką bei kiek jam mokama? 

Mindaugas: „DJ‘ai susitinka su klientais, išklauso būsimų jaunavedžių norus, susirašinėja el. laiškais ar skype, žodžiu, nuolat bendrauja su jaunavedžiais. Be to, vyksta į renginio vietą, apžiūri, kokios aparatūros reikės. DJ‘ai sezono metu dirba iki 2 val. už 1300 Lt (be kuro išlaidų) Vilniaus ir Kauno rajonuose. Papildomai imamas mokestis už kurą, jei renginys vyksta pajūryje. Jei šventė tęsiasi ilgiau ir reikalingas DJ‘us, kaina – 100 Lt kiekviena papildoma valanda. Į kainą įskaičiuota garso aparatūra ir DJ‘aus darbas. Vadinasi, kaina svyruoja nuo 1000 Lt iki... Kodėl dedame daugtaškį? Būna klientų, kuriems labai svarbi šventės erdvė ir jie nori sukurti nepaprastą atmosferą. Su tokiais užsakovais kalbamės ir siūlome įvairiausių sprendimų.“
Aivaras: „Dažniausiai jaunieji atsiunčia kelias dainas, kurios jiems yra išties ypatingos. Taip pat nepamiršta pirmojo šokio dainos. Smagu tai, kad dauguma porų pasitiki mūsų patirtimi.“
Marius: „Kartais jaunavedžiai sako, kad garso aparatūra sodyboje ar restorane yra ir jiems reikia tik DJ‘aus. Noriu pasakyti, kad renginio vietose dažniausiai būna tik kelios kolonėlės, kurios skirtos magnetofonui įgarsinti. Todėl neapsigaukite ir už garsą rekomenduoju tokiose vietose nemokėti. Kodėl? Nes erdvės įgarsinimas yra tam tikras menas: kolonėlių kiekis ir garsumas nėra pagrindinis kriterijus. Nenorime per daug plėstis, bet egzistuoja bent dešimt kriterijų, kuriuos reikia įvertinti, kad žmonės jaustųsi patogiai toje erdvėje.“

DJ‘ų per Google paieškos sistemą galima rasti labai daug ir kainos maždaug tos pačios.Kuo jūs skiriatės nuo kitų?

Mindaugas: „Jau daugiau nei 16 metų padedame organizuoti renginius. Labai vertiname kokybę, todėl turime tik kokybišką techniką ir profesionalią komandą. Niekad nepriimame į komandą DJ‘aus tik todėl, kad labai daug renginių. Mūsų agentūroje dirba tik profesionalai. DJ‘us, norintis dirbti su mumis, mažiausiai metus yra mokomas ir į renginius važiuoja tik lydimas profesionalo.
Marius: Mūsų komandos nariai niekad nesėda prie bendro stalo su svečiais. Jie atvyksta šventiškai apsirengę, visą renginį nuolat prižiūri garso kokybę ir reaguoja į svečių nuotaikas. Taip, šis darbas dažniausiai nematomas, bet labai svarbus norint surengti kokybišką šventę.“
Aivaras: „Mūsų stiprybė – komandinis darbas, siekiant gero rezultato, t. y. patenkinto kliento. Smagu matyti žmones, besimėgaujančius vakaro muzika ir šėlstančius šokių aikštelėse. Dažniausiai vestuvės užsitęsia ir muzika skamba iki paryčių.“ 

Ar dirbate tik su individualiais užsakymais?Ar bendraujate su vedėjais, planuotojais ir renginių organizavimo agentūromis?

Mindaugas: „Dirbame su visais. Mūsų veiklos sritys yra dvi – individualūs renginiai ir verslo segmentas. Dirbame su vedėjais, tokiais kaip Mindaugas Krasauskas, Marijus Olekas, Rytis Kuzmenka, kurie šioje srityje užima pirmas pozicijas. Bendraujame su renginių organizavimo agentūromis ir planuotojais, įgarsiname ir apšviečiame jų renginius bei koncertus.“
Marius: „Mes galime būti labai lankstūs ir pasirūpinti tik šventės įgarsinimu arba tik šventės apšvietimu, didžėjauti arba atlikti visus išvardytus darbus. Galime įgarsinti koncertą, ugnies šou ar kitokį pasirodymą“
Visiems, kas susidomėjo šia paslauga, dalijamės kontaktais:
Mindaugo tel. 8 676 07 501

Na, ir pabaigai. Kokios dainos šiuo metu klausotės dažniausiai?

Mindaugas
Aivaras:
 
Marius: 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2012-08-31 20:19
Giedre
O nuo keliu iki keliu dirba DJ?
2012-08-28 03:11
www.djagency.lt
Sveiki gyvi:
to: gretootia - su Jumis galime detales aptarti per skype. Jei Jusu svente planuojama Kaune ar Vilniuje, musu darbuotojai nuvyks apziureti erdve ir tuomet Jums galesime įvardinti tikslų renginio aptarnavimo honorarą DJ + garso aparatura

To: linksma. Taip, galite rezervuoti kelias datas. Tokiu atveju mes pasižymėsime kaip preliminarias rezervacijas, kas reikš, kad Jums bus suteikta pirmumo teisė.

To: Laima - Honorarai skirstomi taip - 600 Lt DJ'ui, visa kita garso aparaturos nuomos kaina. Viskas labai priklauso nuo erdvės ir Jūsų pageidavimų. Daugiau informacijos galėtume suteikti el. paštu vadyba@djagency.lt arba telefonu. Jį rasite mūsų puslapyje www.djagentura.lt

Sekmes, DJagency.lt kolektyvas
2012-08-27 14:37
Saulenas
vestuviu DJ - nauja DJ profesija :D
2012-08-27 14:08
Gretootia
Sveiki, mes krikstijame savo dukryte siu metu gruodi Kaune, beda ta, kad mes gyvename Airijoje ir grisime tik tai sventei, kaip mums bendrauti su jumis? Ar kainos gruodi dideja?
2012-08-27 14:07
Linskma
Musu vestuves kitu metu geguze, jus djavot per musu draugu vestuves si savaitgali Nemuno vingyje, norime kad grotume pas mus. Dar datos neturime, ar galime rezervuoti kelias datas?
2012-08-27 14:02
Laima
Sveiki, kokia kaina kitiems metams? Musu vestuves balandi 2013 m.