Loveit.lt – internetinė magiškų idėjų svetainė


KAIP SUKURTI VESTUVIŲ VIETOS INTERJERĄ?

Nuotrauka Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Kiekviena savo vestuvių dieną įsivaizduojame skirtingai, tačiau visos norime vieno – sukurti šventei tinkamą aplinką, kad ne tik svečiai, bet ir mes jaustumės gerai. Visa tai svajojame padaryti kuo pigiau, nes pinigų reikės ne tik gyvenimo šventei, bet ir įsimintinam medaus mėnesiui. Pasirinkta vestuvių vieta sukuria tam tikras galimybes arba barjerus formuojant norimą vaizdą. Pasitelkus išmonę, visas problemas galima įveikti, o iš galimybių išspausti viską, kas įmanoma. Štai keli sprendimai.

Nuo ko pradėti kurti vestuvių erdvės interjerą?

Norint sukurti prabangią aplinką, nebūtina išleisti visų gyvenimo santaupų. Tereikia sukurti švarią erdvę – nepersistengti renkantis dekoracijas ir spalvas. Visų pirma, sugalvokite šventės temą: tai gali būti vienas žodis arba daiktas, daina ir netgi frazė iš mėgstamo filmo. Tai padaryti nėra labai paprasta, bet, kai tik išspręsite šią problemą, visas vestuvių planavimo siaubas pamažu virs malonumu. Šventėje turi dominuoti ne daugiau nei dvi spalvos, pasirinkus daugiau, vestuvių vieta gali atrodyti neskoningai. Žinoma, viena iš šių spalvų beveik visada turi būti balta (tinka ir kiti šviesūs tonai), nes ji optiškai padidina erdvę.
Na, tarkim, vestuvių simbolis yra citrina. Atsižvelgusi į tai, galite rinktis baltą ir geltoną spalvas. Pastaroji puikiai tiks interjero dekorui ir detalėms. Išsirinkus spalvas, belieka pasitelkti išmonę ir pasirinkti papuošimus: tai gali būti gelsvos gėlės, žvakės, plūduriuojančios stiklinėse vazose ar taurėse, pjaustytos ir nepjaustytos citrinos, sudėtos į didelius stiklinius cilindrus, o kortelės su kiekvieno svečio vardu gali būti pakabintos ant mažų citrininio džemo stiklainėlių, kuriuos svečiai pasiliks kaip priminimą apie nuostabią Jūsų šventę. Taip pat nepamirškite sniego baltumo kaspinais aprištų kėdžių, ant desertinio stalo tobulai išdėliotų gelsvų keksiukų ir terasoje, šalia šokių aikštelės, ant stalelių sustatytų ąsočių su gaiviais citrinų skonio gėrimais. Svarbiausia – viską apgalvoti, nepersistengti renkantis temą ir detales.

Kaip sukurti romantišką aplinką?

Jei norite sukurti romantišką aplinką, naudokite pastelines spalvas. Tokiai šventei jaunoji gali vilktis šampaninės spalvos suknelę. Žemės spalvos, pasteliniai ir gelsvi atspalviai, nėriniai, raukiniai, kaspinėliai ir gėlės padės sukurti neįtikėtinai šiltą ir romantišką aplinką.
Žvakių šviesa tiesiog privalo dominuoti tokioje šventėje, nes jos yra vienas pagrindinių romantikos atributų. Jos gali būti sudėtos į stiklinius indus, pripildytus gludintų jūros akmenėlių, arba tiesiog išdėliotos krūvelėmis. Žvakutės taip pat gali plūduriuoti tvenkinyje ar baseine. Romantiškai aplinkai tiks ir mažos baltos Kalėdų eglės lemputės, kurias turėtumėte sukabinti ant tamsių tiulio lubų – taip panaikinsite erdvės suvokimą ir sukursite žvaigždėto dangaus įspūdį. Visuma formuojama nuo didelių erdvės apipavidalinimo sprendimų iki visiškai mažyčių detalių, tokių kaip mediniai servetėlių laikikliai su svečių vardais ar maži smulkių gėlių papuošimai.
Kam nors tai gali pasirodyti banalu, kai kam – atsibodę, o man tai tiesiog klasika, kuri neleis suklysti, o susirinkusius svečius pakerės puošniu paprastumu. Tinkamai suderinus kiekvieną detalę, jūsų vestuvės gali tapti pačia prabangiausia švente. 
Pabaigoje noriu pasakyti, kad svarbiausia, planuojant vestuves, sugalvoti temą, apsispręsti, ko norite, ir viską daryti su meile. Tada šventė bus daugiau nei nuostabi.
ApieVestuves.lt siūlomos idėjos: Loveit.lt ALBUMAS
Straipsnio autorės Raimondos siūlomos idėjos: Loveit albumas
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai