Idėja: megztos vestuvės


GARDI DOVANĖLĖ SVEČIAMS – NATŪRALUS MEDUS

FOTO iš asmeninio archyvo
Džiugu, kad vis daugiau jaunavedžių nepamiršta savo svečių ir įteikia jiems simbolines, itin mielas dovanėles. Juk taip smagu ne tik gauti, bet ir dovanoti. Taip nuotaka su jaunikiu išreiškia pagarbą, padėką kiekvienam atėjusiam svečiui, kuris kartu pasidžiaugė nuostabia gyvenimo diena – tuoktuvėmis.

Ką dovanoti?

Prabangių, brangių dovanų tikrai nereikia, ypač kai vestuvėse dalyvauja nemažai svečių. Be to, paprastumas visada slepia grožį.
  • Puošti medaus stiklainėliai. Bitynas savo klientams siūlo įvairaus dizaino ir talpos stiklainius, molinius, plastikinius indelius, puoštus lino, drobės, šilko, tiulio atraižėlėmis, įvairiomis juostelėmis, šiaudais, kaspinėliais, siūlais ir t. t. Prie indelių galima prikabinti maišelius su vaistažolėmis, arbata, cinamonų lazdelėmis, gvazdikėliais, imbieru ir pan. Ne tik puošyba, bet ir indelio etiketė pagaminama atsižvelgus į kliento norus. Gražiai išdėlioti natūralaus bičių medaus indeliai puikiai puošia šventės vietą, gali būti vestuvinės fotosesijos akcentas.
  • Medaus indeliai prie arbatos. Vestuvių svečiams galite padovanoti ir labai mažus (vos 14 gramų) medaus indelius. Juos galite dovanoti kartu su arbata, pavyzdžiui, sukomplektuoti po keletą į drobinius maišelius. Šiais mini indeliais ypač džiaugiasi vaikučiai – ekologiškas ir sveikas saldainių pakaitalas.
  • Medaus statinaitė jauniesiems. Įdomų šeimyninio gyvenimo arba medaus mėnesio simbolį vis dažniau pasirenka piršliai arba jaunųjų tėvai. Jaunavedžiams jie įteikia statinaitę arba molinį indą, kupiną medaus.

Apie bityną

Medaus dovanėles kuria Raimundo Grigaičio bitynas, įsikūręs Kėdainių r. Bityne darbuojasi apie 60 bičių šeimų, aviliai stovi gražioje nuošalioje sodyboje, esančioje pamiškėje. Aplinkui plyti pievos. Garantuojame medaus kokybę ir natūralumą.
Apie dovanėles kalbėjomės su Raimundo Grigaičio bičių ūkio atstove Indre. Dėkojame jai.
Susisiekti su bitynų galite el. paštu: medausdovaneles@gmail.com arba telefonu 8 685 30 047
O čia rasite daugiau informacijos:
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2012-08-25 02:15
Laimuuute
hmz, mes nepapsisprendziame ka dovanoti - ar medu ar uogas ar migdolus. Perskaiteme pas jus daug straipsniu ir is viso galva susisuko su tom dovanelemis, prasau patarkite.

Pas mus 100 zmoniu, vadinasi 100 dovaneliu - kaina iseis iskart nemaza. Ka dovanoti sveciams kad butu grazu ir prasminga ir nebrangu?
2012-08-23 18:26
Medus
Taip, žinoma, galima padaryti visą puošybą pagal Jūsų dizainą.
Susisiekite su mumis el paštu: rgrigaiciobitynas@gmail.com
Viską aptarsime:)
2012-08-23 16:57
Živilė
Puiki idėja! Manau, reikės pasinaudoti ja :) Tik jau tėveliam netiks tokia dovanėlė, nes iš jų ir imsim tą medutį :)
2012-08-23 16:41
Marija
Mano svajone dovanoti medu :) Kokia kaina vieno stiklainiuko iseina?

Galvojome ta uogiene virti kur cia receptas buvo. Bet paskaiciavome kad neturim tiek laiko :DDDD taigi butu idealu jau viska padaryta gauti :) lauksime kaineles
2012-08-23 16:40
Laima
O sakykite kokios etiketes galimos? Jus turite standartus? ar galite pagal musu norus padaryti?
2012-08-22 16:06
Anatolijus
Labai graži ir skani dovanėlė atrodo :)
2012-08-22 16:00
Sandra
Likau patenkinta, o ypatingai musu teveliai. Iteikeme jiems po grazu stiklaineli medaus, papuosto musu inicialais ir vestuviu data!:)